Biz kirletiyoruz eloğlu temizliyor
Reklam
  • Reklam

Biz kirletiyoruz eloğlu temizliyor

Boğaz Piknik alanı’nda hafta sonu milletin yiyip içtikten sonra rastgele sağa sola attığı çöpleri yoldan geçen yabancı uyruklu bir gencin temizlemesi tam ibretlik bir ders niteliğindeydi

16 Nisan 2019 - 07:37 - Güncelleme: 17 Nisan 2019 - 10:13

Azim İLYASOV

Boğaz Piknik alanı’nda hafta sonu milletin yiyip içtikten sonra rastgele sağa sola attığı çöpleri yoldan geçen yabancı uyruklu bir gencin temizlemesi, tam ibretlik bir ders niteliğindeydi. 

Yiyip içip çöplerimizi atıp kaçıyoruz

Boğaz Piknik alanı ülkenin en çok kullanılan alanlarından biri. Bu hafta sonu bahar havasının da gelişiyle, Boğaz Piknik alanı vatandaşların mangal keyfine ev sahipliği yaptı. 

Çoluk cocuk gün boyu mekanda eğlenen vatandaşların arasında bazı çevre düşmanları ve duyarsızlar ise çöpünü sağa sola fırlatarak alandan ayrıldı. 

İbret olsun

Dün ise adeta savaştan kalma bir görüntüyü andıran alanda Yeni Bakış muhabiri çok da alışık olmadığımız bir görüntüyle karşılaştı. 

Bölgede sırt çantasıyla gezinti yapan genç bir turist, karşılaştığı görüntü karşısında sırt çantasını bir ağacın altına bırakarak çevreye atılan çöpleri toplamaya başladı. Yeni Bakış muhabirinin ısrarla adını öğrenmeye çalışan turist genç “Reklama gerek yok” diyerek temizliğe devam etti. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Parasız
Parasız "Turist" polise sığındı
KIB-TEK'ten açıklama geldi!
KIB-TEK'ten açıklama geldi!