Bu ayrıcalık niye?

Bu ayrıcalık niye?

Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı denetleme ekibinde denetleme subayı olarak görev yapan Başmüfettiş Zeki Bayır’ın geçtiğimiz günlerde iki oğlunun da çalıntı traktör olayına karıştığı iddiasıyla yargı önüne çıkması bir takım soru işaretlerine neden oldu. Polis müfettişi Bayır’ın söz konusu iki oğlunun geçmişte kuzu sirkatı ve kavga gibi bir takım olaylara da karıştığı ve olayların Bayır tarafından örtbas edildiği ortaya çıktı

10 Temmuz 2019 - 08:45 - Güncelleme: 11 Temmuz 2019 - 09:28

Yeni Bakış 


Polis Genel Müdürlüğü’ne bağlı denetleme ekibinde denetleme subayı olatak görev yapan Başmüfettiş Zeki Bayır’ın polis müdürlüğü mevkisini beklediği dönemlerde iki oğlunun da kuzu sirkatı ve kavga gibi bir takım suçlara karıştığı ortaya çıktı.


Suçlarını örtbas etmeye çalışıyor

 İki oğlunun da suçlarını örtbas etmeye çalışan Zeki Bayır’ın bu kez her iki oğlunun adı  geçtiğimiz hafta içinde çalıntı traktör olayıyla anıldı. Traktörlerden bir tanesinin Güney’den çalındığının tespit edilmesi üzerine iki kardeş de bu iddiayla tutuklanıp yargı önüne çıktı. Bu arada,  gazetemize ulaşan bazı bölge sakinleri Polis Başmüfettişi Bayır’ın hırsızlık olayına karışan  iki oğlunu idare edemezken, polis içerisindeki çavuş ve subayları idare edebilmesinin bir takım soruları da beraberinde getirdiğini belirterek, polis teşkilatı içinde adil bir denetleme yapılıp yapmadığının araştırılması gerektiğini kaydetti.   


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rumlardan ırkçı saldırı! (Video)
Rumlardan ırkçı saldırı! (Video)
Temel sıkıntı cinsiyet eşitsizliği
Temel sıkıntı cinsiyet eşitsizliği