Bunalıma girdi

Bunalıma girdi

Mağusa’da 23 yaşındaki Ş.B adlı 1 çocuk annesi genç kadın, bir apartmanın 5. katından atladı.

09 Mayıs 2019 - 06:04 - Güncelleme: 09 Mayıs 2019 - 09:09

Gamze PİR BAYKUR
Mağusa’da dün öğlen saatlerinde üzücü bir olay yaşandı. Erkek arkadaşı ile sorunlar yaşayan 23 yaşındaki Ş.B, dün öğlen saatlerinde Sakarya bölgesinde bulunan bir yarım inşaatın 5. katına çıkarak yaşamına son vermek istedi. Bunalıma giren genç kadın önce jiletle bileklerini ve boynunu kesti ardından ise uzun süren ikna çabalarına rağmen herkesin gözü önünde 5. kattan aşağıya atladı. Ş.B, olay yerinde hazırda bekleyen ambulans ile Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ş.B’nin belinde ve ayaklarında kırık olduğu belirtildi. 

İkna çabaları sonuç vermedi
Erkek arkadaşı ile yaşadığı sorunlardan dolayı bunalıma girerek inşaatın 5. katına çıkan Ş.B, erkek arkadaşının olay yerine gelmesini istedi. Olay yerine gelen Ş.B’nin erkek arkadaşı ile kız arkadaşı ve polis ekipleri uzun süre Ş.B’yi ikna etmeye çalıştı. İnşaatın yanına kimseyi yanaştırmayan ve olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin inşaatın önüne hava yastığı açmasına müsaade etmeyen Ş.B, yanına sadece olay yerine gelen kız arkadaşının çıkmasına izin verdi. Ş.B’nin yanına çıkan kız arkadaşının yanı sıra, polis ekipleri ve Ş.B’nin erkek arkadaşı da Ş.B’yi aşağıya inmesi için ikna etmeye çalıştı. Uzun uzun konuşarak Ş.B’yi ikna etmeye çalışan kız arkadaşı, Ş.B’yi elinden tutarak kendisine çekmeye çalıştı ancak Ş.B, kız arkadaşının elinden kurtularak aşağıya atladı.

Bu ilk teşebbüsü değil
Güvenilir kaynaklardan elde edilen bilgilere göre bu Ş.B’nin ilk teşebbüsü değil. Daha önce de 3 kere canına kıymaya çalışan Ş.B’nin sürekli bunalım içinde olduğu öğrenildi. Yine elde edilen bilgilere göre bir çocuk annesi olan Ş.B’nin 4 yaşındaki oğlu yurtta kalıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Barış Burcu'dan açıklama!
Barış Burcu'dan açıklama!
Polise teslim oldu
Polise teslim oldu