Cezaevine gönderildi
Reklam
  • Reklam

Cezaevine gönderildi

Kendisini terk eden eski kız arkadaşını mart ayından bu yana telefonla taciz eden zanlı Mehmet Kabakulak, önceki gün de genç kızın televizyon antenini kırıp uydu alıcısını çaldı.

15 Mayıs 2018 - 07:55 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 09:43

Evrim KAMALI

 Kendisini terk eden eski kız arkadaşını mart ayından bu yana telefonla taciz eden zanlı Mehmet Kabakulak, önceki gün de genç kızın televizyon antenini kırıp uydu alıcısını çaldı. Tutuklanan zanlı dün Girne’de mahkeme huzuruna çıkarıldı.


Polis bulguları aktardı

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren polis memuru zanlı Mehmet Kabakulak’ın “Kasti hasar”, “Sirkat”, “Telefonda tacizlik” ve “KKTC’de izinsiz ikamet etmek” suçlarından tutuklandığını anlattı. Polis, zanlının ayrıldığı kız arkadaşını mart ayından bu yana sürekli cep telefonuna mesajlar göndererek taciz ettiğini söyledi. Polis, zanlının 10 Mayıs tarihinde de eski kız arkadaşının kaldığı apartmanın çatısına çıkarak, çanak anteni eğip kullanılmaz hale getirdiğini ve cihazı sökerek çaldığını belirtti. Polis memuru zanlı aleyhinde başlatılan soruşturmanın tamamlandığını ve zanlının 2016 yılından bu yana ülkede kaçak yaşadığını ifade ederek, yargılanıncaya değin mahkemenin uygun göreceği bir süre cezaevine göndermesini talep etti.


Davasını cezaevinde bekleyecek

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlının ülkede kaçak yaşadığına dikkati çekerek davaları görüşülünceye kadar 1 ayı geçmeyecek şekilde cezaevine gönderilmesine karar verdi. 

Bu haber 1223 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kim ne kadar vergi ödedi?
Kim ne kadar vergi ödedi?
Vatandaş yaşamakta zorlanıyor
Vatandaş yaşamakta zorlanıyor