Darp ettiler, tutuklandılar
Reklam
  • Reklam

Darp ettiler, tutuklandılar

Mağusa’da, kendilerini telefonla aradığı için Joseph Afegbai Shaibu’yu ciddi şekilde darp eden Idowu Lucky Idiaghe ve Etinosa Kelvin Egheriamwwenrua tutuklandı

11 Temmuz 2018 - 08:56 - Güncelleme: 11 Temmuz 2018 - 09:28

Gamze PİR BAYKUR


Mağusa’da, kendilerini telefon ile aradığı için Joseph Afegbai Shaibu’yu ciddi şekilde darp eden Idowu Lucky Idiaghe ve Etinosa Kelvin Egheriamwwenrua Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandı. “Ciddi darp” meselesi ile ilgili olarak dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlılar aleyhine 3’er günlük tutukluluk süresi temin edilirken, polis müştekinin telefonunun kayıp olduğunu ve konu telefonun bulunması halinde suçun nevi ile tahkikatın seyrinin değişeceğini belirtti.


Telefonla aradığı için dayak yedi

Meselenin tahkikat memuru Salih Fidan Ersan, zanlı Idowu Lucky Idiaghe ve Etinosa Kelvin Egheriamwwenrua’nın 8 Temmuz tarihinde kendilerini telefonla arayan müşteki Joseph Afegbai Shaibu’yu “Shamrock Pub” isimli iş yeri içerisinde ve önünde ciddi şekilde darp darp ettiğini açıkladı. Olaydan bir süre sonra cep telefonunun olmadığını fark eden müşteki Shaibu’nun polise gelerek şikayetçi olduğunu belirten Ersan, zanlıların Lefkoşa’da tespit edilerek tutuklandıklarını söyledi. Ersan, müştekinin telefonunun arandığını, konu telefonun bulunması halinde suçun nevinin ve tahkikatın seyrinin değişeceğini belirterek, mesele ile ilgili olarak 2 kişinin daha arandığını açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Ersan, zanlıların 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti.


Tutuklu kalacaklar

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Gökhan Asafoğulları, zanlı Idowu Lucky Idiaghe ve Etinosa Kelvin Egheriamwwenrua’nın tahkikat maksatları bakımından 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarına emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sürpriz bakanlar UBP’yi gerdi
Sürpriz bakanlar UBP’yi gerdi
Eroğlu’ndan büyük kıyak
Eroğlu’ndan büyük kıyak