Dolandırdı yakayı ele verdi
Reklam
  • Reklam

Dolandırdı yakayı ele verdi

Girne’de bir park yerinde Ergün Kumyalılı’ya kendini Ali Erzumlu’nun oğlu olarak tanıtarak para isteyen zanlı Erdi Konyalıoğlu, tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.

15 Mayıs 2018 - 08:29 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 09:42

Evrim KAMALI

Girne’de bir park yerinde Ergün Kumyalılı’ya kendini Ali Erzumlu’nun oğlu olarak tanıtarak eşinin Larnaka’da olduğunu beyan edip para isteyip konu şahsı dolandıran zanlı Erdi Konyalıoğlu, tutuklanarak dün mahkeme huzuruna çıkarıldı.


Polis bulgıuları aktardı

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Girne Polis Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Yağız Kol, olayın nisan ayında Girne’de bir alışveriş merkezinin park yerinde meydana geldiğini anlattı. Polis memuru Yağız Kol, Konyalıoğlu’nun eşini Larnaka’dan alacak bahanesi ile Ergün Kumyalılı’ya kendini Ali Erzumlu’nun oğlu olarak tanıtarak 250 TL nakit parayı benzin parası olarak alıp sahtekârlıkla para elde ettiğini söyledi. Polis zanlının önceki gün tespit edildiğini, soruşturmanın devam ettiğini ifade ederek ilk etapta 3 gün tutukluluk talebinde bulundu.  Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Mesut Mesutoğlu, zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber 1339 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kim ne kadar vergi ödedi?
Kim ne kadar vergi ödedi?
Vatandaş yaşamakta zorlanıyor
Vatandaş yaşamakta zorlanıyor