Futbol sahasında tecavüz iddiası

Futbol sahasında tecavüz iddiası

Ozanköy’de futbol sahasının tuvaletlerinde eski kız arkadaşına tecavüz ettiği öne sürülen zanlı şikayet üzerine tutuklanarak, dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

13 Şubat 2019 - 05:48 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 10:44

Evrim KAMALI

Ozanköy’de futbol sahasının tuvaletlerinde eski kız arkadaşına tecavüz ettiği öne sürülen B. Ç şikayet üzerine tutuklanarak, dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.


Polis bulguları aktardı

Mahkemede mesele ile ilgili şahadet veren Girne Adli Şube’de görevli polis memuru Yalgı Döşenci, zanlının 10-11 Şubat tarihleri arasında meydana gelen şiddet tehdidi, ciddi darp ve cinsel saldırı suçlarından tutuklandığını söyledi. Polis, zanlının Ozanköy’de futbol sahasının gözlem odası içerisindeki tuvaletlerde eski kız arkadaşını kıskandığı gerekçesi ile önce darp ettiğini, ardından”Lavaboya girmezsen çok kötü şeyler olacak. Buradan çıkamazsın seni öldürürüm” diyerek şiddet tehdidinde bulunduğunu, akabinde konu şahsın rızası olmaksızın ırzına geçtiğini söyledi. Polis, zanlının şikayet üzerine tutuklandığını, ifadesinde zorla bir şey yapmadığını, eski kız arkadaşının rızası ile birlikte olduklarını iddia ettiğini belirtti. Döşenci, müştekinin doktor kontrolünden geçirildiğini, soruşturmanın devam ettiğini ifade ederek zanlının 3 gün tutuklu kalmasını talep etti.


3 gün tutuklu bekleyecek

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Meltem Dündar, zanlının soruşturma maksatlı 3 gün süre ile tutuklu kalmasına emir verdi.


“Tecavüz yok”

Mahkemede söz hakkı alan zanlı ise, “Kesinlikle tecavüz yok. Beni elde edemediği için yalan söyledi. Eski kız arkadaşım kalp hastasıydı ve sürekli bayılıyordu. Onu ayıltmak için yüzüne su döktüm. Tokat attım. Tecavüz yok. Böyle bir adilik yapmam. İstesem paramı verip geneleve giderim” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
12 bin TL’ye şimdilik serbest
12 bin TL’ye şimdilik serbest
Çatışma ülkeye zarar veriyor!
Çatışma ülkeye zarar veriyor!