Güzelyurt Belediyesi protokol imzaladı
Reklam
  • Reklam

Güzelyurt Belediyesi protokol imzaladı

Güzelyurt Belediyesi Sosyal Hizmet Birimi, üyelerine işitme kontrolü yaptırmak için Siser Ltd. ile protokol imzaladı.

16 Mayıs 2017 - 14:41

Güzelyurt Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, protokol töreni Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar ve Siser İşitme Cihazları Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Ağaç’ın katılımıyla bugün saat 13.00’te Belediyeler Birliği’nde gerçekleştirildi.

Siser İşitme Cihazları Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Ağaç imza töreni öncesi yaptığı kısa açıklamada, Güzelyurt Belediyesi ile birlikte sosyal bir proje başlatarak sosyal hizmet birimi üyelerine güzel bir hizmet sunacaklarını söyledi.

Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar da, belediyenin sosyal projelerini anlatarak, imzalanacak protokolle Sosyal Hizmet Birimi üyelerine işitme kontrol hizmeti verileceğini söyledi.

Sosyal Hizmet Birimi bayan ve erkeklerden oluşan yaklaşık bin 500 üyesine işitme kontrolü hizmeti verecek.

Proje Güzelyurt Belediyesi ve SİSER İşitme cihazları Ltd. Şti tarafından finanse edilecek.

Siser Ltd ile birlikte gerçekleşecek kontrol kapsamında üyeler evlerinden alınarak işitme kontrolünden geçirilecek ve tekrar evlerine bırakılacak.

Bu haber 1200 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • KBB Doktoru
    6 ay önce
    Üyeler evlerinden alınıp uyduruktan bakılıp işe yaramaz cihazlar satılıp evlerine brakılacak demek istemişler sanırım. Bu şekilde işitme kontrolü mü olur yaa , sağlık bakanlığı yetkililerini göreve davet ediyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5'i bir etmez
5'i bir etmez
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”