Güzelyurt Bölgesi’ne yardımlar başladı
Reklam
  • Reklam

Güzelyurt Bölgesi’ne yardımlar başladı

GIFA Holding, ihtiyaçlı ailelere yönelik başlattığı gıda yardımlarını sürdürüyor…

30 Ocak 2017 - 09:31 - Güncelleme: 30 Ocak 2017 - 16:09

Yeni Bakış

GIFA Holding, ilk Karpaz Bölgesi’nde yaşayan ihtiyaçlı ailelere yönelik başlattığı gıda yardımlarına devam ediyor. GIFA Holding dün Gayretköy ve Akçay’da yaşayan ihtiyaçlı ailelere temel gıda yardımında bulundu.

Yardımı alan aileler GIFA Holding’in duyarlılığı karşısında teşekkürlerini sunarken, hükümet ve diğer işadamlarının da aynı duyarlılığı göstermesi çağrısında bulundu.

GIFA Holding, ilk Karpaz Bölgesi’nde yaşayan ihtiyaçlı ailelere yönelik başlattığı gıda yardımlarına devam ediyor. GIFA Holding dün Gayretköy ve Akçay’da yaşayan ihtiyaçlı ailelere temel gıda maddesi dağıttı. GIFA, bölgeye düzenli olarak yardımlarını sürdürecek.

“İhtiyaçlı aileler tek tek tespit edilecek  ”

GIFA Holding, yapacağı yardımın gerçek ihtiyaçlı ailelere gitmesi için hummalı çalışma başlattı. Karpaz bölgesine ilk yardımını yapan GIFA, bundan sonra düzenli olarak her ay ihtiyaçlı ailelere yardım yapmaya devam edecek.

İhtiyaçlı aileler memnun

Bu arada GIFA’nın söz konusu yardımları ihtiyaçlı ailelerin de yüzlerini güldürmeye başladı. Yardımı alan aileler GIFA Holding’in duyarlılığı karşısında teşekkürlerini sunarken, hükümet ve diğer işadamlarının da aynı titizliği göstermesi çağrısında bulundu.

Bu haber 7817 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çatışmayı körüklüyorlar
Çatışmayı körüklüyorlar
Silinmiş mesajlar geri getirildi
Silinmiş mesajlar geri getirildi