Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz kavga mı etti? İlk açıklama...

Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz kavga mı etti? İlk açıklama geldi

Ünlü şarkıcı Hadise’nin son klibi ‘Sıfır Tolerans’ı çeken ablası Hülya Açıkgöz ile kavga ettiği iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından Hadise sessizliğini bozdu.

24 Ocak 2018 - 14:14

Hadise'nin son klibi 'Sıfır Tolerans' yayınlandığı andan itibaren büyük yankı uyandırmıştı. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) müzik kanallarında yayınlanan Hadise’nin “Sıfır Tolerans” klibi nedeniyle; bazı kanallara para cezası vermişti. Hadise'nin akıl hocası olan ablası Hülya Açıkgöz’le son klibi yüzünden kavga ettiği iddia edildi.

Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz kavga mı etti İlk açıklama geldi

Bazı gazetelerde yer alan habere göre; Hadise, ablasına “Çektiğin klip hem çalıntı çıktı, hem de RTÜK yasakladı. Param da boşa gitti!” diye bağırdı. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini bozan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından: ’Bugün "Hadise ablası ile birbirine girdi" diye çıkan haberlerin gerçekleri yansıtmadığını ve bu haberi yazan sevgili gazeteci arkadaşın hayal gücünü bu şekilde kullanabildiği için tebrik ediyorum. Ablam ile klip çekmeye devam edeceğiz... Sıradaki klip için çalışmalar başladı. ‘Sıfır Tolerans’ın başarısı belli ki birilerini irite etmiş. Başarı engellenemez. ‘Sıfır Tolerans’ın dinlenme/izlenme oranları ortada. Şarkımızı zirveye taşıyan herkese teşekkür ederiz. Sizi seviyorum. Hadise’ mesajını paylaştı.

Hadise ve ablası Hülya Açıkgöz kavga mı etti İlk açıklama geldi


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrenci mi ?   Müşteri mi ?
Öğrenci mi ? Müşteri mi ?
Savunulacak tarafı yok !
Savunulacak tarafı yok !