Haspolat’da kenevir bahçesi
Reklam
  • Reklam

Haspolat’da kenevir bahçesi

Haspolat’ta alınan ihbar üzerine zanlı Yakup Deniz’in ikametgâhına gerçekleştirilen operasyonda polis kenevir bahçesi ile karşılaştı. Tutuklanan zanlı dün Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

19 Mayıs 2017 - 08:39

Evrim KAMALI

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren Polis memuru Murat Döşenci olayla ilgili bulguları aktardı. Döşenci huzurda bulunan zanlı Yakup Deniz’in 17 Mayıs tarihinde saat 12.20 – 12.50 saatleri arasında alınan ihbar üzerine yapılan operasyonda zanlıya ait ikametgah içerisinde 3 ayrı saksı içerisinde ziraatı yapılmış boyları 15 ile 30 cm arasında değişen toplam 87 kök, hintkeneviri türü uyuşturucu madde bitkisi bulunarak emare yapıldığını söyledi. Polis suçüstü tutuklanan zanlının gönüllü ifade verdiğini belirterek ifadesinin teyit ve tekzibinin henüz yapılamadığını ve meseleye bağlantısı olduğu düşünülen şahıslarında olabileceğini belirterek ilk etap da 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

3 gün poliste tutuklu kalacak

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber 1226 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5'i bir etmez
5'i bir etmez
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”