İşte yeni vatandaşların isim listesi
Reklam
  • Reklam

İşte yeni vatandaşların isim listesi

Bakanlar Kurulu bir oturumda toplam 181 kişiye KKTC vatandaşlığı verdi.

14 Kasım 2017 - 15:04

Ülkenin kanayan yarası olarak nitelendirilen ve muhalefetin toplumun yapısının değiştirileceği yönündeki itirazlarına rağmen halen daha devam eden istisnai vatandaşlıklar da Resmi Gazete’de yerini aldı. Bakanlar Kurulu bir oturumda toplam 181 kişiye KKTC vatandaşlığı verdi.

 

İşte yeni vatandaşların isim listesi:

 

1998      Lefkoşa               Kübra Ası

1975      Gülnar                 Muhammet Tokatlı

1965      Malatya               Cüneyt Ertem

1982      Altınözü               Yusuf Karadeniz

1992      Altınözü               Nejdet Demirbilek

1974      Bozova                Emin Şeker

1969      Nizip                    Erçin Ayhan

1988      Reyhanlı              Budak Güder

1993      Mersin                 Mehmet Gündoğan

1986      Altınözü               Servet Sabah

1964      Reyhanlı              Perihan Biricik

1986      Altınözü               Musa Halefoğlu

1991      Reyhanlı              Mehmet Karakaş

1978      Çıldır                    Barış Aslantaş

1993      Pazarcık               Hulusi Hora

1997      Antalya                 Duygu Akar

1979      Ankara                 Onursal Leblebicioğlu

1992      Urla                      Gözde Kasapoğlu

1997      Lefkoşa                Erdem Yavuz

1971      Feke                     Ali Eşsiz

1987      Birecik                  Atilla Alper Kaçıran

1984      Adana                  Musa Polat

1981      Adana                  Meltem Polat

1980      Adana                  İsa Polat

1983      Adana                  Kerem Yılmaz

1966      Ayas                    Meral Egesoy

1969      Mardin                 Tansel Çiçek

1985      Kırıkhan               Resul Tavşan

1997      Lefkoşa                Tuğçe Göçmen

1977      Elazığ                  Ali Leymun

1990      Niğde                   Tuna Sin

1987      Şanlıurfa              Atilla Alper Kaçıran

1976      Karataş                Emine Yılmaz

1999      Lefkoşa               Şerif Demir

1960      Kahramanmara   Adil Kenger

1986      Avanos                Cengiz Pınar

1980      İstanbul               Kemal Yiğit

1981      Nusaybin             Menduh Baskın

1960      Balat                    İbrahim Kıbrıslı

1961      Hatay                   Mehmet Avlar

1977      Birecik                 Metin Topçu

1975      Reyhanlı              Hasan Çamlıca

1967      Reyhanlı              İbrahim Döner

1984      Türkoğlu              İskender Özen

1973      Feke                    Kemal Demircan

1970      Düzce                  Elif Dilek Kaza

1963      Mallıca                 Hüseyin Yiğit

1957      Ardeşen               Osman Yerebakan

1963      Oğuzeli                Hasan Zaroğlu

1974      Malatya                Zeynep Düzgün

1975      Görele                  Songül Suna Gürbüz

1975      Altınözü                Ahmet Alparslan

1967      Gaziantep            Mehmet Kahraman

1979      Fatih                     Nejat Özshan Olgun

1971      Çubuk                  Emel Dirican

1993      Denizli                  Döndü Erkan

1988      Kadıköy               Fulden Göktuna

1997      Reyhanlı              Saadet Özçelik

1980      Altınözü               Mesut Çalışkan

1969      Sungurlu             Murtaza Tuncel

1974      Mersin                 Adem Gözler

1986      Kadıköy              Fazlı Başak Demirbağ

1970      Gölbaşı               Sabri Bektaş

1968      Çaycuma             İsmail Özkara

1987      Reyhanlı              Hasan Atlar

1963      Erdemli                Zeynel Dölek

1959      Kahramanmaraş  Şükrü Yelmez

1980      Altınözü               Mehmet Çeker

1997      Ankara                 Koray Karadayı

1973      Antakya               Nermin Doğan

1981      Adana                  Murat Karataş

1990      Reyhanlı              Yahya Kılıç

1963      Şişli                     Ahmet  Halil Adacan

1984      Çarşamba           Ahmet Kurt

1997      Antakya               Cansu Cihangir

1984      Altınözü               Cemil Sürmeli

1977      Reyhanlı              Mustafa Gürler

1980      Ankara                 Hülya Özdemir

1962      Eskişehir              Kaan Abdullah Erler

1987      Reyhanlı              Mehmet Aslan

1988      Türkoğlu              Sevcan Al

1994      Lefkoşa               Bekir Deveci

1970      Yenifakılı             Meral Gürbüz

1985      Altınözü               Salman Coşkun

1971      Kahramanmaraş Mehmet Teycirli

1975      Bursa                   Elif Çelebi

1998      Altınözü               Döne Özdemir 

1993      Seyhan                Recep Kara

1965      İstanbul                Remziye Fakıoğlu

1965      Zile                       Adnan Okudan

1978      Burdur                  Hasibe Özcan

1982      Balıkesir               Sevim Şakacı

1964      Erdemli                Mustafa Bakar

1978      Bozova                 Mustafa Kaçar

1966      Elazığ                   Gürcan Sucu

1982      Rize                      Mehmet Gocoğlu

1981      Besni                    Hilmi Hizmetçi

1982      Ankara                 Volkan Çiçek

1974      İstanbul                Ali Yavuz Çelik

1967      İskenderun           Rahime Kızılkaya

1977      Ceyhan                Murat Zeki Hızlısoy

1995      Keçiören              Mert Dirican

1955      Osmancık            Mustafa Çalış

1979      Ankara                 Cem Baysal

1970      Bingöl                   Egemen Bağış

1997      Lefkoşa                Berna Kılınç

1975      Kahramanmaraş Murat Nar

1954      Pazarcık              Ali Gencer

1967      Arapkir                Gamze Saklıca

1975      İslahiye               Ömer Kaya

1996      Denizli                 Ayşe Erkan

1968      Arhavil                Ayhan Duman

1980      Kırıkhan              Mehmet Çınğı

1979      Kahramanmaraş Yakup Şeker

1971      Ankara                Tamer Çağ

1982      Şereflikoçhisar    Dursun Demir

1998      Gölbaşı               Ali Osman Dikel

1996      Girne                   İlknur Erişik       

1976      İzmit                    Deniz Yıldırım

1977      Antakya               Nurcan Kabaali

1981      Peshawar            Muhammad Shuaib

1972      Acırlı                    Abdulkadir İşler

1959      Of                        Hüseyin Ayaz

1975      Antakya               Şerif Evki

1984      Balıkesir              Ahmet Dural

1978      Besni                   Hacı Mutlu

1978      Ukrayna               Svıtlana Brushkovska

1977      Bor                       İlker Altuntaş

1982      Sincik                   Nusret Çavuş

1984      Altınözü                Safinaz Göyce

1965      Batman                Erol Kurmalı

1967      İskenderun          Ergün Fidan

1979      Ömerli                 Lokman Yıldız

1979      Mut                     Özlem Korkmaz

1986      Mardin                Efnam Demir

1973      Erlangen             Özcan Aşker

1949      Kazak                  Fahri Kaya

1972      Bingöl                 Selahaddin Bayırkan

1977      İskenderun         Nurettin Acet

1979      Bozova               Mustafa Öksüz

1976      Ankara               Mahmut Polat

1968      Van                    Salih Emin Şeyban

1982      Bulgaristan        Ayhan   Nuriev Solakov

1968      İstanbul             Cavit Batır

1999      Girne                 Kübra Dokumacı

1998      Antakya             Hüseyin Gezer

1983      Trabzon             Erdem Çağlayan

1988      Reyhanlı            Orhan Sayar

1973      Reyhanlı            Budak Okcu

1965      Salihli                Medine Koyuncu

1979      Midyat               Nizamettin Arı

1985      Besni                 Yunus Seyhan

1989      Azerbaycan      Ceyhun Mammadov

1985      Bakü                 Anar Hassanov

1971      İstanbul            Olgaç Yüksel Akdora

1984      Adana               Ali Satık

1979      Ankara              Mehmet Emin Yorulmaz

1964      Silifke                Ali Kara

1985      Afşi                    Hüseyin Ateş

1988      Adana               Duygu Üğüten

1996      Altınözü            Ahmet Gezer

1967      Reyhanlı            Halit Biricik

1980      Besni                  Ali Arslan

1987      Mersin               Servet Söztutar

1981      İzmir                  Yerda İnce

1982      Reyhanlı            Doğan Uçar

1962      Reyhanlı            İbrahim Uçar

1976      Göksun             Cuma Kocabaş

1964      Karabük            Fatma Satılmış

1992      Lefkoşa             Metin Sertyürek

1978      İstanbul             Tuğçe Ünal

1984      Nusaybin           Abdulkerim Yağız

1980      Karabük             Bahri Karaçam

1940      Finike                 Metin Gürhanlar

1977      Antakya             Adnan Gezer

1972      Tarsus               Hüseyin Sarı

1977      Turgutlu            Yaşar Karaca

1981      Erzurum           Mehmet Dinçbaş

1979      Altınözü            Zekeriye Akın

1999      Mersin              Mevsim Bilir

1993      Konak              Emir Tunç

Bu haber 1673 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trafik terörü  masaya yatırıldı
Trafik terörü masaya yatırıldı
Vatandaş eskileri eleyecek
Vatandaş eskileri eleyecek