İstismarı ele alacaklar

İstismarı ele alacaklar

Yakın Doğu Üniversitesi, Davranış ve Eğitim Bilimleri Kulübü (DEBİK) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen etkinlikler “Yalnız Değilsin” ana teması ile başlıyor

07 Nisan 2018 - 06:27 - Güncelleme: 07 Nisan 2018 - 07:38

Yakın Doğu Üniversitesi, Öğrenci Dekanlığı’na bağlı, Davranış ve Eğitim Bilimleri Kulübü ( DEBİK ) tarafından her dönem düzenlenen etkinliklerin ikincisi bu yıl da düzenleniyor.


Ana tema mağdurların yalnız olmadığını vurgulamak 

Kulübün ilk etkinliği olan  “Eğitim, Bilim ve Psikoloji Sempozyumu” Başkent Üniversitesi’nden alanında uzman öğretim görevlilerinin katılımı ile 600’ün üzerinde katılımcı ile oldukça beğeni topladı. Kulüpten yapılan açıklamada, 13 Nisan’da yapılacak olan ikinci etkinliğin ana teması “Yalnız Değilsin” olarak belirlendi.

Üç oturumda gerçekleşecek 

“Yalnız Değilsin” etkinliğinin genel amacının, son zamanlarda toplumun adeta kanayan bir yarası haline gelen istismar durumlarının, 13 Nisan’da kapsamlı bir şekilde ele alınacağı açıklandı. Kulüpten yapılan açıklamada etkinliğin 3 oturumdan oluşacağı ve konularında uzman kişiler tarafından anlatılacağı bilgisi verildi. Aynı zamanda katılımcılara sınırlı sayıda ücretsiz katılım belgesi de verileceği aktarıldı.

400 kişi katılabilecek 

Ayrıca etkinliğe katılmak için, 3 Nisan 2018 saat 18’00’de www.bit.ly/facebookdebik facebook sayfasında yayınlanacak olan form üzerinden online başvuruların alınacağı ve ilk 400 kişinin etkinliğe katılabileceği belirtildi.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • NUR NİSA ARNAVUT
    1 yıl önce
    YİNE ÇOK VERİMLİ BİR GÜN GEÇİRECEĞİMİZİN HABERCİSİ ;)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğrenci mi ?   Müşteri mi ?
Öğrenci mi ? Müşteri mi ?
Savunulacak tarafı yok !
Savunulacak tarafı yok !