Ocak hızlı gidiyor
Reklam
  • Reklam

Ocak hızlı gidiyor

Türk Ocağı’nda transfer çalışmaları devam ederken, kaleci İrfan, Ali Özbahar, Yusuf Özbahar kardeşler ve Akın’dan sonra Gençlik Gücü’nün yıldız oyuncusu Ahmet Can’ı da dün renklerine bağladı

11 Temmuz 2018 - 11:54

Şükrü Karakaya başkanlığında ve Hasan Topaloğlu’nun teknik direktörlüğünde yeni bir oluşuma giden Türk Ocağı’nda transfer çalışmaları dört koldan devam ediyor. Yeni bir kadro yapılanmasına giden sarı siyahlı ekip teknik adam Topaloğlu’nun raporları doğrultusunda kadrosunu güçlendirmeye ve şekillendirmeye devam ediyor.

Yeni sezona 3 yeni yabancı oyuncu ile girmeyi planlayan sarı siyahlı ekip Yalova’dan kaleci İrfan, Ali Özbahar ve kardeşi Yusuf Özabahar ile Yeşilova’dan Akın’ı bonservisli olarak renklerine bağlarken dün de bonservis opsiyonlu olmak üzere Gençlik Gücü’nün yıldız oyuncusu Ahmet Can’ı kiralık olarak renklerine bağladı. Genç yıldız ile her konuda anlaşan Türk Ocağı yönetimi dün Gençlik Gücü yönetimi ile de anlaşmaya vararak transferi resmiyete döktü ve Ahmet Can’a Futbol Federasyonunda yönetici Ragıp Tanlı ve Kemal Perçinkardeşler eşliğinde imza attırarak renklerine bağladı. Türk Ocağı 5. transferini gerçekleştirirken 20 Temmuz’da yapacağı açılış öncesi yerli transferde 2-3 ismi daha kadrosuna katıp açılışa eksiksiz girmeyi planlıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamuda verimlilik, ekonomik büyüme
Kamuda verimlilik, ekonomik büyüme
14 yaşındaki kız bulundu
14 yaşındaki kız bulundu