Özgüren anısına seminer başlıyor
Reklam
  • Reklam

Özgüren anısına seminer başlıyor

Raif Özgüren Sporun Vizyonu Eğitim Semineri, Kaya Artemis Otel’de gerçekleştirilecek.

12 Ocak 2019 - 13:03

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği tarafından her yıl geleneksek olarak düzenlenen Sporun Vizyonu Eğitim Semineri, 11-13 Ocak tarihleri arasında Kaya Artemis Otel’de gerçekleştirilecek.

KTSYD Yönetim Kurulu tarafından yakın geçmişte hayatını kaybeden KTSYD Genel Sekreteri Raif Özgüren’in adının verildiği seminer bugün gerçekleşecek. 

Raif Özgüren Sporun Vizyonu Eğitim Semineri için dün Kaya Artemis Otel’e yerleşen spor yazarları bugün sabah 9.30’da açılış konuşmalarıyla başlayacak seminerde 3 oturum halinde gün boyu seminerde bilgi tazeleyecek. 

KKTC Telsim’in katkılarıyla gerçekleşecek Raif Özgüren Sporun Vizyonu Eğitim Semineri’nde ilk oturumda Spor Hukuku konusunda DAÜ Akademisyeni Ulvi Nail Gün, avukat İbrahim Mısırlıoğlu ve avukat Fırat Merttürk bilgilerini paylaşacak.

Seminerin ikinci oturumunda ise Medyada Okunabilirlik / İzlenebilirlik başlığı altında Cenk Mutluyakalı, Hüseyin Ekmekçi ve Aytuğ Türkkan deneyimlerini ve düşüncelerini panelistlere aktaracak.

Öğle yemeğinin ardından 14.30’da başlayacak üçüncü ve son oturumda ise Türkiye’nin önemli isimlerinden Ahmet Çakır ve Atilla Türker, Televizyonda Program Yönetimi ve Medyada Algı Oluşturma başlığı altında sunumlarını gerçekleştirecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Polis memuru tutuklandı
Polis memuru tutuklandı
KIB-TEK yine karıştı
KIB-TEK yine karıştı