Şampuan şişesinde uyuşturucu ithali
Reklam
  • Reklam

Şampuan şişesinde uyuşturucu ithali

Ercan'dan ülkeye tasarrufundaki uyuşturucu madde ile giriş yapmak isterken yakalanan zanlı İbrahim Konak dün Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

19 Mayıs 2017 - 08:28

Evrim KAMALI

 

Ülkemize Ercan Havaalanından tasarrufundaki uyuşturucu madde ile giriş yapmak isterken yakalanan zanlı İbrahim Konak dün Lefkoşa’da mahkeme huzuruna çıkarıldı.

 

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis çavuşu Mehmet Bayram olayla ilgili bulguları aktardı. Bayram, huzurda bulunan zanlı İbrahim Konak’ın 17 Mayıs tarihinde saat 15.00 raddelerinde, Ercan Havaalanından ülkemize giriş yapmak istediği esnada narkotik detektör köpeği Cindy tarafından tespit edildiğini ve tasarrufundaki çanta içerisinde yapılan aramada 2 adet şampuan şişesi içerisine gizlenmiş yaklaşık 60 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu madde bulunduğunu söyledi. Polis mesele ile ilgili olarak zanlının gönüllü ifade verdiğini, ifadesinin teyit ve tekzip edileceğini belirterek ilk etap da soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Tacan Reynar zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber 1140 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5'i bir etmez
5'i bir etmez
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”