Üçlü ilişki yaşıyorlar, hayalleri ise çocuk sahibi olmak!

Üçlü ilişki yaşıyorlar, hayalleri ise çocuk sahibi olmak!

New York'ta yaşayan eşcinsel çift Chris ve Matt, 2 yıl önce ilişkilerine Cait isimli bir kadını davet ettiler. Şimdi ise üçlü ilişki yaşayan çiftin gelecekteki hayali çocuk sahibi olmak.

26 Kasım 2017 - 14:30

Sekiz yıldır birlikte olan 38 yaşındaki Chris ve 28 yaşındaki Matt, 2015 yılında Cait Earnest'i önce evlerine sonra da ilişkilerine davet etmişler. Üçlü şimdi birlikte aynı evde yaşıyor, 2 de köpekle birlikte.

Geçmişinde heteroseksüel ilişkiler de yaşayan Chris'in anlattığına göre Matt, ilk başta üçlü ilişki fikrine sıcak bakmamış. Matt bu fikre sıcak bakmayınca Cait kıskançlık krizine girmiş ve Matt ile daha çok zaman geçirmek zorunda kalmış. Sonra üçlünün ilişkisi rayına oturmuş.

Cait ayrıca çok eğlenceli bir seks hayatları olduğunu düşünüyor. Matt kendini "homoflexible" olarak tanımlarken Chris ve Cait biseksüel olarak tanımlıyor. Matt, homoflexible'ı açıklarken kadınlara da açık olduğunu ancak tercihlerini erkeklerden yana kullandığını söylüyor. İki yıldır aynı yatakta uyuyan üçlü, ileride de çocuk sahibi olmayı düşünüyor.

Bu haber 1811 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denktaş'tan banka  soygunculuğu mu?
Denktaş'tan banka soygunculuğu mu?
Denktaş'tan banka  soygunculuğu mu?
Denktaş'tan banka soygunculuğu mu?