Üçüncü şahıs aranıyor
Reklam
  • Reklam

Üçüncü şahıs aranıyor

Yedidalga’da Muzaffer Haloğlu’nun tabanca ile vurularak yaralanması olayı ile ilgili Mufavvak Yönlüer ile Ramazan Başak tutuklandı.

19 Mayıs 2017 - 11:34

Evrim KAMALI

Yedidalga’da Muzaffer Haloğlu’nun tabanca ile vurularak yaralanması olayı ile ilgili Mufavvak Yönlüer ile Ramazan Başak tutuklandı. Olayla ilgili üçüncü şahsın arandığı belirtilirken, iki zanlı dün tutuklama talebi ile Lefke Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Olayda kullanılan tabancanın kayıp olduğu, üçüncü şahsın isminin tespit edildiği ancak henüz yakalanmadığı belirtilirken, zanlıların suçlamaları kabul etmediği ve polise ifade vermediği öğrenildi.

Üçüncü şahıs ve silah kayıp

Mahkeme, her iki zanlı hakkında 3 gün tutukluluk emri verirken soruşturmayı yapan polis, olaya karışan üçüncü şahsın tespit edildiğini ancak henüz yakalanmadığını söyledi. Polis, olayda kullanılan tabancanın da bulunamadığını belirterek zanlıların üç gün süre ile tutuklu kalmasını talep etti. Mahkeme zanlılar hakkında üç gün tutukluluk kararı verdi.

Üç kişi 8 el ateş etti

Yedidalga’da önceki gün meydana gelen olayda maskeli üç kişi Muzaffer Haloğlu’na 8 el ateş etmiş, iki kurşun isabet eden Haloğlu, sol bacağından ve sol topuğundan yaralanırken Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.

Bu haber 1524 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5'i bir etmez
5'i bir etmez
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”
“Tefeciden belediye başkanı olur mu?”