Yardım elini sahneden uzatıyorlar
Reklam
  • Reklam

Yardım elini sahneden uzatıyorlar

Tiyatrocuk ekibinin büyük ilgiyle izlenen komedi oyunu "Bizim Evde Neler Oluyor?" bu kez bir kadının hayati tedavisine yardım eli uzatmak için Girne'de sahnelenecek

24 Ocak 2019 - 13:01

Mustafa ERKAN 

Oyuncu kadrosu ağırlıklı olarak öğretmenlerden oluşan Tiyatrocuk ekibinin geçtiğimiz sezona damga vuran "Bizim Evde Neler Oluyor?" oyunu bir kez daha tiyatro severlerle buluşuyor. İzleyenleri kahkahaya boğan oyun yarın akşam, saat 20.00'de, Girne’de GAÜ Spectrum Kongre Merkezi'nde perde açacak. 


Gelir tedavi için kullanılacak

Biletleri 20 TL'den satışa sunulan oyundan elde edilecek gelir beynine stent takılması için bekleyen bir kadının hayati tedavisi için kullanılacak. Kahkaha dolu keyifli bir gece geçirirken yardım eli uzatmak isteyenler biletleri Küçükkaymaklı bölgesindeki Gloria Jeans'ten ve Girne'deki Food For Fit'ten temin edebilecek.  

Şebnem Çobanoğlu ve Seçil Besim’in yazıp düzenlediği oyunda, Ruhsan Ankay, Zekiye Boral, Birol Tatlıcıoğlu, Seçil Besim, Aslıhan Korkmaz, Şebnem Çobanoğlu, Gözde Latifoğlu, İbrahim Toprak, Nilgün Ortaş, Zehra Faiz, Aytül Türkkan rol alıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kamuda verimlilik, ekonomik büyüme
Kamuda verimlilik, ekonomik büyüme
14 yaşındaki kız bulundu
14 yaşındaki kız bulundu