142) Göklerin Dürülmesi (10)

142) Göklerin Dürülmesi (10)

Editor: Süperadmin
29 Ekim 2019 - 12:38

142) Göklerin Dürülmesi (10) : Her varlık bir bütün olduğu halde bir bütündendir. Tüm varoluşla bir olduğunu bilmek mutlulukların en büyüğüdür. Ruhsal Güç Bütünlüğü, Bölünmez bir bütünlüktür.
Sen Tek başına, Hakiki Kozmik Yapının İlk Gürz’ünün Kopyası Olan Vizyon Manyetik Alandasın.
Makro Ben Atlantalıdır. Dolayısıyla Vizyon Manyetik Alan Sayısı, Atlantalı Sayısı Kadardır.
Bu vizyon manyetik alanlardan her biri tek kişiliktir ve burada bulunan ve Kopya Varlık olan Avatar olan sen, hakiki kozmik yapıda bulunan senin üst beninin ruhsal güç bütünlüğü olarak isimlendirilen gücüne perispri denen bağla bağlısın.
Her Avatar, kozmik akımı, kendi üst beninin potansiyel ruhsal güç bütünlüğünden perisprisiyle çekmektedir ve her Avatar, kendi üst beninin potansiyel ruhsal güç bütünlüğünün bir kısmına, kendi bilinci oranında sahip çıkmaktadır.
Ruhsal güç bütünlüğü, senin Makro’n olan Üst Ben’inin sahip çıkmış olduğu ruhsal güç bütünlüğüdür. Sen de Makro’un sahip olduğu ruhsal güç bütünlüğünün tümüne sahip çıkmak için çaba harcıyorsun.
Sen, Özgür iradeye sahip bir varlıksın, bu nedenle de Ruhsal, Şuursal ve Bedensel Evrime tabisin.
Belirli bir güce sahip olan enerji (Varlık, Bilinç), şuursal ve ruhsal evrimini, bedensel evrimi ile birlikte yürütür.
Belirli bir güce sahip bir enerji (Varlık, Bilinç) ruhsal evrimini yaparken, Potansiyel Ruhsal Güç Bütünlüğü’nden ne kadarına sahip çıkacağını kendi istek ve çabasıyla belirlerken, Şuursal Evrimin buna çok büyük yardımı olur. Bedensel evrim ise şuursal ve ruhsal evrimle birlikte yükselmektedir.
Ruhsal evrim, enkarnasyonlarla; yani yeniden doğuşlarla elde edilir. Sen, Ruhsal evrimini, her ömürden sonra 4. Boyutta yapmış olduğun yaşam programına göre, her ömür başlangıcından itibaren, bu program üzerinde çalışarak, yaparak yaşayarak gerçekleştirirsin.
Şuursal evrim, düşünce gücünle gerçekleştirilmektedir.
Avatar’da şuur seviyesi, Avatar’ın o anda bulunduğu şuur katmanından ne kadar yükseği düşünebilme yeteneğidir. Şuursal Evrim ise, bu yeteneğin artırılmasıdır.
Sen düşündükçe beyninden bir nokta halinde çıkan düşünce (Poriyum) ortama gittikçe büyüyen bir küre olarak yayılır.
Ortama büyüyen bir küre olarak yayılan düşünce küren, çakra’larının hareketliliğini sağlar ve hem de tüm bedeninde (Formunda) bulunan ve yetiştirmekle görevli olduğun hücrelerinin yetişmesine ve değişimine yardımcı olur. Düşüncelerin neticesinde ortama saldığın düşünce küresinden, ortam ve varlıklar etkilenir. Bu etkilenme neticesinde yansımaların olan her şeyde ve herkeste bir hareket oluşur. Bu hareketlerin neticesinde de evrim alırsın.
Yani sen bir Bilinç olarak, kendi bedenini oluşturmakta olan ve alt şuurların durumunda olan hücrelerin öğretmeni ve yetiştiricisisin.
Bedensel evrim, çekmiş olduğun kozmik akımlarla gerçekleşmektedir.
Çekmekte olduğun kozmik akımlar, Makro’nun kendi düşüncesiyle ortama yayılmış olan düşünce küresinin içerdiği bilgi, sana akmakta olan Kozmik Akımdır.
Sen, Makro’nun kendi düşüncesiyle ortama yaydığı düşünce küresinden, kendi bilinç seviyene uygun olan bilgiyi çekerek yetişmektesin. Yani Makro’n senin kendi kendini yetiştirebilmen için sana yardımcı olur. 
Sen düşündüğün an senin düşüncen, beyninden bir nokta halinde çıkarak ortama, büyüyen bir küre olarak yayıldığından hücrelerin (Yansımaların), bu düşünce küresinin içerdiği bilgiyi kozmik akım olarak çekerek kendi kendilerini yetiştirmektedirler.  
Hücrelerin yetiştikçe, DNA yazılımları değişerek değişime uğrarlar. Hücrelerinin toplamının değişime uğraması, bedeninin (Formunun) değişime uğraması demektir. İşte Bedensel Evrim budur. Böylece Şuurunun, Bilincinin yüksekliği gereğince de üst boyutlarda yaşam hakkı kazanırsın.

143) Göklerin Dürülmesi ( 11 ): Tüm varoluş teker teker birer enerji oldukları halde yine tümü, bütünsel bütün olan kozmik enerjinin içindedirler, bütünü oluşturmaktadırlar.
İnsanın (Avatar’ın) dış kabuğu görevini yapmakta olan Aura, belirli bir güce sahip manyetik bir alandır. Aura, varlığın  (Avatar’ın) Hak Boyutudur. Hak ettiği büyüklüğün, gücün sınırlarını oluşturmaktadır.
Güç alanları yaşam manyetik alanlarıdır, yaşam alanlarıdır. Hakiki Kozmik Yapıda Alt sonsuzdan üst sonsuza uzanan sonsuzluğun her noktasında bulunan ve isim almış ister kozmik yapı olsun, isterse canlı diye nitelenen varlıklar olsun, her biri teker teker sırasıyla helezonik bantla çevrilmiştir.
Aura, her bir güç alanının helezonik bantla sarılmış şeklidir.
Her düzeydeki Mekan Helezonik Bantlarının iç içe vaziyette alfa şeklinde kıvrılmasıyla her düzeyde güç alanının oluşması sağlanmıştır. Her düzeydeki bu güç alanları, her düzeydeki yaşam ortamlarıdır. Alt sonsuzdan üst sonsuza kadar sırasıyla her düzeydeki kozmik yapı bireyini saran mekan helezonik bantları; her bir yaşam ortamında yaşam sürmekte olan varlıkları da teker teker sarmaktadır. Varlıkların her biri de birer uzaydır ve yaşam ortamıdır.
İşte, Varlıkları sarmakta olan mekan helezonik bantlarına Aura ismi verilmektedir.
Bu anlatılanlar basitçe örneklenirse: Nar Tanesi alt sonsuzdan gelirken, varlıkların yedili birleşim sistemine uygun olarak birleşerek oluşturdukları bir bireydir. Nar Tanesini oluşturuncaya kadar her düzeydeki varlığı saran Aura neticede Nar Tanesini de sarmaktadır. Sırasıyla her bir Nar Tanesini saran Helezonik Bant olan Aura Neticede Nar Tanelerinin yedili birleşim sistemine uygun olarak
birleşerek oluşturduğu Nar’ı da sarmaktadır. Sırasıyla her bir Narı saran aura, Narların yedili birleşim sistemine uygun olarak birleşerek oluşturduğu Nar Ağacını da sarmaktadır. Sırasıyla her bir Nar Ağacını saran aura, Nar Ağaçlarının yedili birleşim sistemine uygun olarak birleşerek oluşturduğu Nar Bahçesini ve devamla Nar Bahçelerini de sarmaktadır ve bu durum üst sonsuza doğru uzanmaktadır.
Senin Yaşam ortamın olan Dünyan, tüm yaşam ortamlarıyla mekan helezonik bantları sayesinde birbirlerine bağlıdır.  Dünyandaki yansımaların olan tüm dünya insanları ve teker teker tüm üst boyut varlıkları da sen ve dünyanla birbirine helezonik bantlarla bağlıdır ve böylece bir bütünü oluşturmaktadırlar.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Duvara toslama kaçınılmaz!
Duvara toslama kaçınılmaz!
Terfi sınavı cezaevini karıştırdı
Terfi sınavı cezaevini karıştırdı