"Abimi kandırdı, arazisini aldı"

"Abimi kandırdı, arazisini aldı"

Yeni Bakış’ın dün yayınladığı “Dolandırıcı Ezel Demir’den gazete yetkilisine tehdit” başlıklı haberin ardından Yeni İskele’denulaşan bir vatandaş,Ezel Demir’in abisi M.U.’yu da dolandırdığını belirterek, “abimi aylarca peşinden koşturttu. Abim en son marazından öldü” dedi

Editor: Süperadmin
13 Ocak 2020 - 02:03 - Güncelleme: 15 Mart 2020 - 23:42

Yeni Bakış

Yeni Bakış’ın dün yayınladığı “Dolandırıcı Ezel Demir’den gazete yetkilisine tehdit” başlıklı haberini okuyan Yeni İskele’den bir vatandaş dün gazetemizi arayarak Ezel Demir tarafından abisi M.U’nun da dolandırıldığını söyledi. Vatandaş, Ezel Demir’in abisi M.U.’yu kandırarak arazisini aldığını belirterek, daha sonra bankaya ipotek koyduğunu, ardından da parayı aldığını söyledi.

“Karsılıksız çekleri abimin teminat koyduğu arazi üzerinden kırdırdı”

Söz konusu vatandaş, şunları söyledi, “Abim dolandırıldığını anlayınca Ezel Demir ortalıktan kayboldu.  Abim M.U bu üzüntüden dolayı hastalığa yakalanıp hayatını kaybetti. Abim parasını almak için hergün Ezel Demir’in peşinde koşuyordu. Hergün farklı farklı yalanlarla abimi geçiştirdi. Abim dolandırıldığını anlayınca mahkemeye başvurmak istedi. Ezer Demir adına olan iki dairesini hemen eşinin adına çevirdi. Abim marazından öldü. En son hastanede  herkese Ezel Demir tarafından nasıl dolandırıldığını anlatıyordu. Ezel Demir, 55 dönümlük araziyiçek kıran bir yerli bankaya koymuş,elindeki karsılıksız çekleri abimin teminat koyduğu arazi üzerinden kırdırmış.  Biz ailece bu işlerden anlamıyoruz.  Bunları duyunca şaşkına döndük. O günde sonra Ezel Demir’i bir daha görmmedik. Dün gazetede hakkında çıkan haberi okuyunca o günleri yeniden yaşadım. Allahından bulsun başka diyeceğim birşey yok. Unutmasın ki kul hakkı kimsede kalmaz”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bıçak çekerek ilişkiye girmek istedi
Bıçak çekerek ilişkiye girmek istedi
Cezaevinde bekleyecek
Cezaevinde bekleyecek