"Abimi kandırdı, arazisini aldı"

"Abimi kandırdı, arazisini aldı"

Yeni Bakış’ın dün yayınladığı “Dolandırıcı Ezel Demir’den gazete yetkilisine tehdit” başlıklı haberin ardından Yeni Bakış’a İskele’den ulaşan bir vatandaş, Ezel Demir’in abisi M.U.’yu da dolandırdığını belirterek, “abimi aylarca peşinden koşturttu. Abim en son marazından öldü” dedi

Editor: Yeni Bakış Editör 2
14 Ocak 2020 - 06:00 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 13:10

Yeni Bakış 


Yeni Bakış’ın dün yayınladığı “Dolandırıcı Ezel Demir’den gazete yetkilisine tehdit” başlıklı haberinin ardından dün Yeni Bakış’a İskele’den ulaşan bir vatandaş  Ezel Demir tarafından abisi M.U’nun da dolandırıldığını söyledi. Vatandaş, Ezel Demir’in abisi M.U.’yu kandırarak arazisini aldığını belirterek, daha sonra bankaya ipotek koyduğunu, ardından da parayı aldığını söyledi. 

“Karşılıksız çekleri abimin teminat koyduğu arazi üzerinden kırdırdı”
Söz konusu vatandaş, şunları söyledi, “Abim dolandırıldığını anlayınca Ezel Demir ortalıktan kayboldu.  
Abim M.U bu üzüntüden dolayı hastalığa yakalanıp hayatını kaybetti. 
Abim parasını almak için hergün Ezel Demir’in peşinde koşuyordu. Hergün farklı farklı yalanlarla abimi geçiştirdi. Abim dolandırıldığını anlayınca mahkemeye başvurmak istedi. Ezel Demir adına olan iki dairesini hemen eşinin adına çevirdi. 
Abim marazından 
öldü. En son hastanede herkese Ezel Demir tarafından nasıl dolandırıldığını anlatıyordu. Ezel Demir, 55 dönümlük araziyi çek kıran bir yerli bankaya koymuş, elindeki karşılıksız çekleri abimin teminat koyduğu arazi üzerinden kırdırmış. Biz ailece bu işlerden anlamıyoruz.   Bunları duyunca şaşkına döndük. O günde sonra Ezel Demir’i bir daha görmedik.  Dün gazetede hakkında çıkan haberi okuyunca o günleri yeniden yaşadım. 
Allahından bulsun başka diyeceğim bir şey yok. Unutmasın ki kul hakkı kimsede kalmaz.” 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Temiz siyaset bu mu HP?
Temiz siyaset bu mu HP?
Soygun zanlıları tutuklu yargılanacak
Soygun zanlıları tutuklu yargılanacak