Aşina:Alt yapının meyvelerini toplama zamanı

Aşina:Alt yapının meyvelerini toplama zamanı

Editor: Yeni Bakış Editör 2
07 Ocak 2020 - 10:00

Küçük Kaymaklı’da Teknik direktör Emre Perçinci’nin yerine takımın başına Niyazi Göksun getirildi. Dün Öğlene doğru gerçekleşen görüşmede anlaşma sağlandı ve teknik direktör Niyazi Göksun, ayağının tozuyla takımla ilk antrenmanını yaptı. Spor servisimiz hem Niyazi Göksun’a hem de Küçük Kaymaklı başkanı Akay Aşina’ya ulaşarak görüşlerini aldı.

Başkan Akay Aşina
Emre Perçinci’ye emeklerinden dolayı teşekkür eden Akay başkan;” Emre hoca ile oturduk anlaşık ve yollarımızı ayırdık. Kendisine camiaya kattıkları için teşekkür ederiz. Aramızda bazı konularda fikir ayrılıkları oldu ve birbirimizi daha fazla kırmanın anlamsız olduğunu düşünerek, yollarımız ayırmanın en iyisi olacağına karar verdik. Küçük Kaymaklı takımı bir bütündür. Alt yapısı ve A takımı ile birlikte uyum içinde çalışmalıdır. Tüm yaş kategorileri için Ruso Stadyumu bizim mabedimizdir. Tüm oyuncularımızın mümkün olduğunca özellikle önemli karşılaşmalarını sahamızda oynamasını isteriz. Küçük Kaymaklı alt yapısını revize ettik. Şu an meyvelerini toplama zamanıdır. Yapılan çalışmalardan memnunuz. Emre hocaya bundan sonraki teknik adamlık kariyerinde başarılar dilerim. Herhangi bir küslüğümüz yoktur” dedi.
Teknik Patron Niyazi Göksun
Küçük Kaymaklı’nın çiçeği burnundaki teknik adamı Niyazi Göksun ise;” Ne kadar büyük bir camiada çalışacağımın farkındayım. Çok potansiyelli gençler, karakterli oyuncular ve iyi çalışan yönetim kurulu var. 6 sezon Gençlik Gücü’nde görev yaptıktan sonra ilk kez farklı bir takımın teknik adamı olarak sahalara çıkacağım. Heyecanlıyım, istekliyim. Tabii ki takımı tanımak için zamana ihtiyacım olacak. Bu deneyimi yaşamaktan dolayı mutlu olduğumu söylemeliyim. Önümüzde dar biz zaman dilimi var. Planlamalarımızı hızlıca yapmak zorundayız. Takımı tanıdıktan sonra çok daha sağlıklı konuşabiliriz” diyerek sözlerine son verdi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Saltanat  yıkılmadı!”
“Saltanat yıkılmadı!”
“Temiz siyaset bu mu HP?”  haberine bakanlıktan yanıt
“Temiz siyaset bu mu HP?” haberine bakanlıktan yanıt