"Ay sonuna kadar kapatın sağlık çalışanları nefes...

"Ay sonuna kadar kapatın sağlık çalışanları nefes alsın"

Editor: YeniBakış Editör
11 Şubat 2021 - 10:23
Reklam

Eski Sağlık Bakanı Filiz Besim, ay sonuna kadar ülkenin kapanması gerektiğini ifade etti. “Yine uyarıyorum ay sonuna kadar kapatın, sağlık çalışanları nefes alsın” dedi.

Besim’in sosyal medya paylaşımı şu şekilde:
“Bügün bir canımız daha covid nedeniyle elimizden uçup gitti. Meliha teyzemize Allah rahmet eylesin diyorum. O tüm ömrünü çocuklarına adamış gerçek bir Kıbrıslı acılı bir kadındı. Ruhu şad olsun. Allah tüm sevenlerine sabır versin.
Ekonomi ekonomi demeyip yılbaşından önce önerilenleri yapıp kapansaydık bu canlar gitmez bu virüs bu kadar yayılmaz insanlar bu kadar perişan olmaz travmalar yaşanmazdı. Çok bağırdık, dinletemedik. Ama bilin ki bu yaşananların vebali bu kararlara imza atanlardadır. Yönetemeyip halkı karanlıklara sürükleyenlerdedir.
Yine uyarıyorum ay sonuna kadar kapatın, sağlık çalışanları nefes alsın. İnsanlar hastalanmasın, ölmesin. Bir sokum ekmeği ille ki bulup yaşarız ama giden canlar geri gelmeyecek. Yaşanan travmalar yıllar boyu sürecek.”


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bayram durmuşoğlu
    9 ay önce
    Cok katikyorum hemen kapatılsın ay sonuna kadar temizlensin hertaraf çok şükür herkesin ekmek parası da var sadece günü birlik çalışanın ihtiyacı var yaziklar olsun dağıtım başlayınca herkes yanaşır ve benin ihtiyacım var der çok ayıp ya bırakın gerçek ihtiyaç aileleri faydalansin ben kirada oturyorum hurdacilik ve tahta palet işi yapıyorum benim binlerce şükür hiç bir ihtiyacım yok fakat evi olan 50 bin paunt arabası olan 5 tl değerindeki bir paket dağılımı olduğu zaman herkesten önce gelendir yaziklar olsun burda birbirimizi kaldirmamiz lazım ihtiyacı olmayanlar olanlara destek çıkmalı biz bize yetelim yani saygilar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Girne'de Ağır Yaralama !
Girne'de Ağır Yaralama !
“İP KOPTU”
“İP KOPTU”