Bıçak çekerek ilişkiye girmek istedi

Bıçak çekerek ilişkiye girmek istedi

İskele’de Rus bir kadına cinsel saldırıda bulunan ve ölümle tehdit eden Muzaffer Mazlum tutuklandı

Editor: Yeni Bakış Web Editör 2
05 Haziran 2020 - 04:10

Gamze PİR BAYKURİskele’de Rus bir kadına bıçak çekerek ilişkiye girmeye zorlayan ve ölümle tehdit eden Muzaffer Mazlum şikayet üzerine tutuklandı. “Cinsel saldırı”, “Cinsel taciz”, “Şiddet tehdidi”, “Darp” ve “Kanunsuz bıçak taşıma” suçlarıyla ilgili olarak dün İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı Mazlum, tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderildi.


“Ya benimle sex, ya da bıçak”

Meselenin tahkikat memuru Tunahan Gökalp, zanlı Muzaffer Mazlum’un 3 Haziran 2020 tarihinde Onur Camping bölgesi sahilinde yürüyüş yapan Rus kadını bileğinden tutup darp ettiğini ve müşteki kadına “Seninle sex yapmak istiyorum” diyerek cinsel saldırı ve cinsel tacizde bulunduğunu açıkladı. Zanlının akabinde hayır cevabı almasıüzerine tasarrufunda kanunsuz olarak bulundurduğu 24 cm uzunluğundaki bıçağı müştekiye gösterip “Ya benimle sex, ya da bıçak. seni öldürürüm” demek suretiyle şiddet tehdidinde bulunduğunu açıklayan Gökalp, zanlının ayni gün tespit edilerek tutuklandığını söyledi. Gökalp, zanlı Mazlum’un 17 Mayıs 2019 ile 3 Haziran 2020 tarihleri arasında “Ahlaka ve adaba aykırı hareket etmek”, “Kavga ve rahatsızlık”, “Sokağa çıkma yasağını ihlal etmek” ve “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlarından dolayı teminata bağlandığını belirtti. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını ifade eden Gökalp, bu tür suçları işlemeyi alışkanlık haline getiren ve düzenli bir ikametgahı bulunmayan zanlının davaları görüşülünceye değin hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesini talep etti.


Cezaevine gönderildi

İskele Kaza Mahkemesi Yargıcı Tutku Cantaş, zanlı Muzaffer Mazlum’un davaları görüşülünceye değin 3 ayı geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesine emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Her yıl yenileri geliyor
Her yıl yenileri geliyor
İkinci dalgaya hazır değiliz
İkinci dalgaya hazır değiliz