Bu nasıl baba?

Bu nasıl baba?

Mağusa’da iğrenç olay! Baba öz kızına tecavüz ederken Mağusa Polis Müdürlüğüne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından basıldı

Editor: Süperadmin
17 Ekim 2020 - 11:56

Gamze PİR BAYKUR

Mağusa’da kan donduran iğrenç bir olay yaşandı. Küçük kızın deşifre olmaması adına adını kapalı verdiğimiz baba O.D, araba içerisinde 14 yaşındaki kızına tecavüz ederken bölgede devriye gezen Mağusa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Cürümleri Önleme Şubesi ekipleri tarafından basıldı. 14 yaşındaki öz kızı ile arabada yarı çıplak şekilde yakalanan O.D suçüstü hali gereği tutuklanırken, zanlı baba O.D’nin 6 saat içerisinde öz kızına 3 kez tecavüz ettiği ortaya çıktı. Zanlı baba O.D “Yakın akraba ile cinsi münasebette bulunma”, “16 yaşından küçük çocuğa cinsel tecavüz”, “Cinsel istismar” ve “Cinsel saldırı” suçlarıyla ilgili olarak dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılarak aleyhinde 3 günlük tutukluluk süresi temin edildi. Zanlı O.D mahkemede ise “Bir şey diyemem. Kızımı da kötüleyemem” dedi. Zanlı O.D, daha önce de 7 yaşındaki öz oğlunun erkeklik organını öperken fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmış ve paylaşımı üzerine tutuklanarak mahkemeye çıkarılıp teminata bağlanmıştı. Aile ise Sosyal Hizmetler Dairesi tarafından gözetim altına alınmıştı.

 

6 saat içerisinde 3 kez tecavüz etti

Meselenin tahkikat memuru Gökhan Kol, zanlı O.D’nin, 15 Ekim-16 Ekim 2020 tarihleri 18:00 ile 00:35 saatleri arasında Mağusa’da sırası ile tır parkı, çamlık bölgesi ve Derinya mandıralar bölgesinde kullanımında bulunan araç  içerisinde 14 yaşındaki kızına cinsel tecavüzde bulunduğunu açıkladı. Zanlı O.D’nin 16 Ekim 2020 tarihinde 00:35’te Derinya bölgesinde CÖŞ ekipleri tarafından konu araç içerisinde kızı ile yarı çıplak halde tespit edildiğini belirten Kol, zanlının tutuklandığını açıkladı. Kol, zanlı O.D’nin gönüllü ifade vererek suçunu kısmen itiraf ettiğini de kaydetti. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını ifade eden Kol, zanlı O.D’nin 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

 

Tutuklu kalacak

Mağusa Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Çiğdem Güzeler, zanlı O.D’nin tahkikat maksatları bakımından 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Gürültü Kirliliği, İnsan ve Çevre Sağlığı Açısından Önemli Bir Tehlike”
“Gürültü Kirliliği, İnsan ve Çevre Sağlığı Açısından...
Bir Grup Kadının Kurduğu KÖDER, Kadın Öykülerini Belgesele Taşıyacak
Bir Grup Kadının Kurduğu KÖDER, Kadın Öykülerini Belgesele...