Canbulat “İyi Sürece devam etmek istiyoruz”

Canbulat “İyi Sürece devam etmek istiyoruz”

Editor: Yeni Bakış Editör 2
07 Ocak 2020 - 09:54

Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat ilk devreyi iyi noktada bitirdiklerini, ikinci yarıda ilk devre sergiledikleri performans ve iyi sürece devam etmek istediklerini söyledi. 
Hamis Çakır ve Salih Say’ın takımdan ayrıldığını aktaran Şenol Canbulat, transfer olması durumunda ise bunu basınla paylaşacaklarını söyledi. Hem kupa hem de ligde yollarına devam etmek istediklerini belirten Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, iyi bir takım olduklarını ve oyuncu grubunun çok istekli ve özverili çalıştığını söyledi.
3 Ocak Cuma günü Merit Otel’de kampa girdiklerini ve 10 Ocak Cuma’ya kadar kampın devam edeceğini belirten Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, kamp süresinde 3 hazırlık maçı yapacaklarını ifade etti. Baf Ülkü Yurdu, Girne Halk Evi ve Göçmenköy takımları ile devre arasında bir araya gelip son durumlarını daha iyi görebileceklerini ifade eden Canbulat, iyi futbollarını ligin ikinci yarısında izlettirmek için çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. 
Ligin ikinci devresinin daha zor ve daha çetin geçeceğini de söyleyen Merit Alsancak Yeşilova Teknik Direktörü Şenol Canbulat, Merit Alsancak Yeşilova olarak yapabileceklerinin en iyisini yapmak için çalıştıklarını belirterek, iyi ve kaliteli takımlarının olduğunu bu nedenle hem ligde hem de kupada iyi mücadele etmek istediklerini sözlerine ekledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Saltanat  yıkılmadı!”
“Saltanat yıkılmadı!”
“Temiz siyaset bu mu HP?”  haberine bakanlıktan yanıt
“Temiz siyaset bu mu HP?” haberine bakanlıktan yanıt