Dolandırıcının şahı Ezel Demir

Dolandırıcının şahı Ezel Demir

Pinokyo Aydın Akkurt’un şakşakcılığına soyunan Ezel Demir’in dolandırıcılığını deşifre ediyoruz

Editor: Süperadmin
01 Kasım 2017 - 06:45 - Güncelleme: 14 Mart 2020 - 01:40

Yeni Bakış
Pinokyo Aydın Akkurt’un şakşakcılığına soyunan Ezel Demir’in dolandırıcılığını Yeni Bakış olarak deşifre ediyoruz. Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa’ya rehinli arabayı satıp ardından “Dolandırıldım” diye feryat eden Ezel Demir’in mahkeme kararıyla yalanı ortaya çıktı. 

Rehinli araba sattı ardından “Dolandırıldım” dedi
Yargıcın 2008 yılında aleyhine ürettiği karara rağmen Yusuf Kısa’ya 1 kuruş bile ödeme yapmayan Ezel Demir’in sattığı rehinli arabadan dolayı 84.000 TL olan borcu, bugün itibarıyla faizleriyle birlikte 600.000 TL’ye ulaştı. 

Mahkeme mahkeme gezip 2-3 bin TL’ye sahte kefillik yapıyor
Dolandırıcılık yaptığı mahkeme kararıyla onaylanan Ezel Demir’in yeni işi ise, mahkeme mahkeme gezerek 2-3 Bin TL’ye sahte kefillik yapıp suçluların yurt dışına kaçmalarını teşvik etmek. Polis ve mahkemeyi bile dolandırmayı başaran  Ezel Demir, hile ve üç kağıtla insanları soymaya devam ediyor.  Yeni Bakış olarak polis ve yargıyı Ezel Demir konusunda uyarmayı bir görev olarak görüyoruz.

Olay nasıl gerçekleşti 
Ezel Demir, Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa’ya 84.000 TL tutarında GD 654 plakalı bir araç satar. Aracın rehinli olduğunun anlaşılması üzerine Yusuf Kısa, Ezel Demir’den rehineli aracını geri alıp 84.000 TL’sinin iade edilmesini talep eder ancak dolandırıcılığı meslek edinen Demir, Kısa aleyhine "Dolandırıldığı" gerekçesiyle dava açar. 

Mahkemenin kararını da yerine getirmedi
 2012’de sonuçlanan davada mehkeme Ezel Demir’in aleyhine karar alarak 1 Mayıs 2008’den itibaren yıllık yüzde 14 faiziyle birlikte Yusuf Kısa’ya 84.000 TL’lik meblağı ödemesini emreder. 
Aradan geçen 9 yıla rağmen Ezel Demir Yusuf Kısa’ya tek bir kuruş bile ödeme yapmayarak ortaya attığı birçok yalanlarla mahkemeyi oyalayıp kanunun tecelli etmesini engeller. Ezel Demir, dolandırıcılığını örtbas etmek için ise, Pinokyo Aydın Akkurt’un gazetesinde Kısa’ya yönelik saldırılarına şakşakçılık yapmaya soyunur.
 

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • mahmut şimşek
  2 yıl önce
  sayın Kamile zort bilgileri gazeteye gönderin böylelerini deşifre etsinler ki başkalarını dolandırıp tehtit etmesinler.
 • Sexy Girl
  2 yıl önce
  Bunnar hep memleketi soyanlar huzurumuzu bozanlardır. Atsınlar böylesini adadan bir dahada almasınlar
 • Kamile Zort
  2 yıl önce
  Benim oğlumu dolandırdı hemda bizi tehdit etdi
 • Feris Kuruoğolları
  2 yıl önce
  Tavurri bunun yanında çömez kalır kimdir be bu
 • King Of Cyprus
  2 yıl önce
  Ezel Demir oskarlık dolandırıcıdır. Bu işin okulunu bile açar UBP-DP hükümetinden dolandırıcılık okulu ruhsatı alabilirsi ki bence alırda dünyada ilk ve tek olur King Of Dolandırıcılar University
 • MURAT MUSTAFAOĞULLARI
  2 yıl önce
  Bu adam bana mercedes sattı parasının bir kısmını ödedim sonra anladıkki mercedes banka ipotekliymiş banka arabaya el koydu ben bir daha asla paramı bu dolandırıcıdan alamadım polise gittim onlarda birşey yapmadılar
 • Semra Alalı
  2 yıl önce
  Bu adam benide dolandordı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Din-Gör-Sen, Cumhurbaşkanı Seçilen Ersin Tatar’ı Tebrik Etti
Din-Gör-Sen, Cumhurbaşkanı Seçilen Ersin Tatar’ı Tebrik Etti
“Toplum Sağlığının Seçimlere Meze Yapılması Asla Kabul Edilemez”
“Toplum Sağlığının Seçimlere Meze Yapılması Asla Kabul...