FALYALI VE ADAMLARI BULUNAMIYOR

FALYALI VE ADAMLARI BULUNAMIYOR

İş İnsanı Halil Falyalı ve adamları hakkında tutuklama kararı alan Girne Polis Müdürlüğü, Falyalı ve adamlarının yerini bulamıyor. İş İnsanı Halil Falyalı, adam alıkoyma, işkence, zorla senet imzalama ve tehdit karşılığı araba ve bankada bulunan parayı alma olayından hakkında tutuklama kararı çıktı. Girne Polis Müdürü Gökay Karagil’in henüz Falyalı ve adamlarını bulamaması Karagil’in başarısızlığı mı merak konusu oldu

Editor: YeniBakış Editör
10 Ekim 2021 - 09:10 - Güncelleme: 10 Ekim 2021 - 18:12
Reklam

Yeni Bakış

İş İnsanı Halil Falyalı ve adamları hakkında tutuklama kararı alan Girne Polis Müdürlüğü, Falyalı ve adamlarının yerini bulamıyor. İskele Polis Müdürlüğü’nden Girne Polis Müdürlüğü’ne atanan Gökay Karagil, İskele’de polis müdürlüğü yaptığı dönemde Karpaz’ın bir köyünde sokağa çıkma yasağı olduğu dönemde bir haftada gerçekleşen üç kundaklama olayını aydınlatamamış olmasıyla gündeme gelmişti. İş İnsanı Halil Falyalı’nın ise adam alıkoyma, işkence, zorla senet imzalama ve tehdit karşılığı araba ve bankada bulunan parayı alma olayından hakkında tutuklama kararı çıktı. Girne Polis Müdürü Gökay Karagil’in henüz Falyalı ve adamlarını bulamaması Karagil’in başarısızlığı mı merak konusu oldu.

Olay nasıl olmuştu

Halil Falyalı ve adamlarının sanal bet işi yapan bir kişiyi alıkoyarak işkence yapıp bankasındaki paraya el koyduğu iddia ediliyor.Falyalı ve adamlarının daha sonra söz konusu kişiyi polise teslim ettiği, bu kişinin ise Falyalı’dan şikayetçi olduğu belirtiliyor.Girne Polis Müdürlüğü’nün harekete geçerek, mahkemeden Falyalı ve adamları hakkında tutuklama kararı çıkardığı öğrenildi.Adı birçok kez kriminal olaylara karışan, son günlerde Sedat Peker’in radarına takılan İş İnsanı Falyalı, bu kez alıkoyma, işkence ve gasp olayından aranıyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı