GIFA’dan anlamlı destek

GIFA'dan anlamlı destek

İzmir Gaziemir Belediyesi Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği Festivali’ne KKTC’den bu yıl Akdoğan Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Derneği, GIFA Holding sponsorluğunda katılıyor

Editor: Yeni Bakış Web Editör 2
14 Nisan 2018 - 06:51 - Güncelleme: 25 Aralık 2020 - 18:07
Reklam

Deniz ABİDİN 

İzmir Gaziemir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle her yıl düzenlediği Ulusal ve Uluslararası Çocuk Şenliği Festivali, bu yıl 9 ülkenin katılımı ile yapılıyor. 

 21’incisi düzenlenecek olan festivale, KKTC’den Akdoğan Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Derneği, GIFA Holding sponsorluğunda katılıyor. 

 

Dernek Başkanı Yiğit:Katkıdan dolayı teşekkür ederiz

Akdoğan Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Derneği Başkanı Adile Yiğit, dün GIFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa’yı ziyaret ederek yaptığı katkıdan dolayı teşekkürlerini sundu. Düzenlenecek olan festivale 23 kişiden oluşan kafile ile gideceklerini belirten Yiğit, uçak biletlerinin GIFA Holding tarafından karşılanmasının memnuniyet verici olduğunu kaydetti. 

GIFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kısa:Desteğimiz sürecek

GIFA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleşecek olan festivale, KKTC adına katılacak olan Akdoğan Belediyesi Kültür Sanat ve Spor Derneği’ne katkı sağlamaktan mutlu olduklarını belirtti. Kısa, bu tarz etkinliklere GIFA Holding olarak desteklerinin süreceğini söyledi. 20-26 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliğe bu yıl Azerbaycan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çin Halk Cumhuriyeti, Gürcistan, Makedonya, Romanya, Türkiye ve KKTC katılıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“KUŞ UÇSA  RAPOR EDİLECEK”
“KUŞ UÇSA RAPOR EDİLECEK”
"Yıkım paketini kabul etmiyoruz"