GIFA TOKEN HAKKINDA BiLMENiZ GEREKEN HER ŞEY

GIFA TOKEN HAKKINDA BiLMENiZ GEREKEN HER ŞEY

Editor: YeniBakış Editör
02 Mart 2021 - 13:17 - Güncelleme: 02 Mart 2021 - 15:01
Reklam

COVID-19 salgın krizi sırasında birçok iş modelleri gelişti ve adapte edildi. Eski ve kötü finansal politikalara meydan okuyacak hale geldi. Bu noktada GIFA Token gibi sanal para birimi "Kripto" nun doğuşundan bahsetmek istiyoruz. Toptan satış için gelecek vaat eden birinci sınıf dijital para birimi, fiat para (USD, EURO, GBP) ve altına alternatif bir seçenek.

GIFA Token İlk Para Dağıtımı (ICO) uygulaması, şirket ve aboneleri için 100 milyon dolar üreten başarılı bir kitle fonlaması projesine hayat verdi. Bu iddialı projenin bir parçası olmak için geç kalmadınız. Lütfen teknik incelemeyi resmi web sitesinden (www.gifatoken.com) okuyun.


Bu makalede, GIFA Token hakkında bilmeniz gereken bazı önemli konuları ve bunun küresel ekonomik sisteme getirebileceği büyüklüğü tartışıyoruz. Bundan 2 yıl sonra, GIFA Token'in ticari işlemler, mikro ödemeler ve tercih edilen havale aracı olarak Western Union'ı sollama / yerinden etme için aranan bir dijital para birimi olarak meşruiyet kazanacağına kesinlikle inanıyoruz.

GIFA Token, hükümetlerden veya bankalardan bağımsız bir çevrimiçi para sistemidir, yani token işlemlerinin, şeffaf işlemler gerçekleştirmek için doğrudan kriptografik işlevler kullanılarak yapıldığı, ademi merkeziyetçilik ve değişmezlik elde etmek için blok zinciri teknolojisinin gücünden yararlanıldığı anlamına gelir. Jetonlarla yapılan her ödeme, çevrimiçi, paylaşılan bir veritabanı olan bir blockchain defteri aracılığıyla belgelenir ve doğrulanır. İşlemler daha doğrudandır ve haftalar veya aylar şeklindeki geleneksel kapanış süresinden ziyade dakikalar veya günler içinde tamamlanabilir.

GIFA Token, güvenli Özel ve Genel Anahtarların kullanılmasıyla doğrudan iki taraf arasında (eşler arası) gönderilebilir. Bu transferler, kullanıcıların geleneksel finans kurumları tarafından talep edilen yüksek ücretlerden kaçınmasına olanak tanıyan minimum işlem ücreti ile yapılabilir. Bugün kripto para birimleri neredeyse herkesin bildiği küresel bir fenomen haline geldi.

2023 yılına kadar GIFX borsası, GIFA Token'ı tüm dünyada ticaret için bir araç olarak kullanmayı hedefliyor. Kullanıcıların örneğin ev ve arazi satın almasına, alışverişe gitmesine, araba satın almasına, araba kiralamasına, yurt dışı tatili yapmasına, uçak bileti ödemesine, yurtdışında ürün satın almasına olanak tanıyacak. , vb. Bu olağanüstü faturalama verimlilikleri, nerede olurlarsa olsunlar tüm kullanıcılar için işleri kolaylaştırmak için yakında GIFX platformuna eklenecek olan temel hizmetlerin bir parçasıdır.

GIFA Token ayrıca abonelere kripto kredi kartları da sunacak, yakın zamanda PayPal'ı ekledik ve diğer ödeme devleriyle hala görüşmelerimiz devam ediyor. Bu artan ihtiyaçları karşılayan kullanıcılarımız, yoğun programlarını aksatmadan neredeyse bir uçağa binmeden uçak bileti satın alabilecekler.

Sözü edilen birkaç kilometre taşının, şirketin Eylül 2020'de kripto projesini başlatmadan önce geçtiğimiz yıllarda entegre ettiği bazı yeniliklere atfedilen, şirketin şimdiye kadar yaptığı başarılı projelerin bir parçası olduğunu unutmayın.

Bu yılın başlarında şirket, GIFA kripto para birimini kabul etmeye hazır olduklarını beyan eden bir dizi yerel ve uluslararası bayi, marka ve işletme ile stratejik ortaklıklara girdi. Şirket birçok büyük ve süpriz anlaşmalar için de yoğun bir şekilde çalışmalarına devam ediyor.

Kurumsal destekli kripto para biriminin geleceği tahmin edilemez. Binlerce abone arasındaki popülaritesi, irrasyonel bir çılgınlığın kanıtı veya sürekli artan uluslararası yaygınlığının ve dolar karşısındaki piyasa değerinin gerçek bir işaretidir.


Geçen Ekim ayında yaklaşık 1 $ ( Bir USD ) karşılığında bir GIFA Token satın alacak kadar şanslı olanların yatırımları son 1 ayda yaklaşık 16 kat arttı. GIFA Token, bu dijital varlığa yalnızca yerel ilginin değil, dünyanın dört bir yanındaki insanların ilgisini çeken bir para aracı haline geliyor. GIFX değişimi ayrıca ilgili tarafların, özellikle de markaların işbirliği yapmasına olanak tanır.

Geleneksel ekonomiye olan inanç eksikliği, insanları küresel ekonominin olası çöküşüne karşı küresel bir sığınak olarak kripto para birimine yatırım yapmaya itmiştir. Bazı mali danışmanlar değişiklikleri gördü ve şimdi müşterilerine riskleri çeşitlendirmek ve kripto para birimi eyleminden bir parça elde etmek için paralarının küçük bir kısmını kripto “dijital altına” yatırmalarını söylüyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Enkaz altından “Beni kurtarın” çığlıkları
Enkaz altından “Beni kurtarın” çığlıkları
Eğitim bakanı ve aileler Adıyaman'a gidiyor
Eğitim bakanı ve aileler Adıyaman'a gidiyor