Gün onların

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaçlı çocuklar yeni yıl öncesi moral depoladı. Gifa Holding de çocukların mutluluğuna ortak olarak çeşitli hediyeler dağıttı.

Editor: Huseyin1 Erdamar
25 Aralık 2017 - 08:35 - Güncelleme: 26 Aralık 2017 - 11:58
Reklam

Özlem ÇİMENDAL

Afrodizyak Organization’un sosyal sorumluluk projesi kapsamında ihtiyaçlı çocuklara yönelik düzenlediği “Çocuklarla Bir Pazar Etkinliği” dün Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşti.  


Birbirinden renkli 

birçok etkinlik 

gerçekleşti

Afrodizyak Organization Direktörü Umut Madenoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, etkinlik kapsamında çocuklara yönelik Malatya Şehir Tiyatrosu eğitmeni Ruşen Mert Amanat yönetiminde çeşitli gösterilerin sunulduğunu belirtti. 


Birçok aktivite 

gerçekleşti

Hacivat-Karagöz, Meddah, sihirbaz, palyaço, Noel Baba, müzik şovları ve yarışmaların da yapıldığı etkinlik kapsamında yeni yıl öncesi ihtiyaçlı çocuklara eğlenceli bir gün yaşatıldı. 

Şarkılarla etkinliğe renk kattılar

Konfeti Müzik Grubu ve Eminegül Aygünler’in de müzikleri ile renk kattığı etkinlikle yeni yıl öncesi ihtiyaçlı çocuklara moral desteği verilerek, yeni yıla yeni umutlarla girmeleri için anlamlı bir gün oldu.  


Çocukların mutluluğuna Yeni Bakış da ortak oldu

Etkinlik kapsamında Gifa Yönetim Kurulu Başkanı ve Yeni Bakış Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Kısa da çocuklara dağıtılan hediyelere katkıda bulunarak, çocukların mutluluklarına ortak oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“KUŞ UÇSA  RAPOR EDİLECEK”
“KUŞ UÇSA RAPOR EDİLECEK”
"Yıkım paketini kabul etmiyoruz"