GİFA, ABD Borsasında

GİFA’dan olağanüstü başarı. ABD Borsasındaki tek türk şirket olan TÜRKCELL’den 15 yıl sonra ABD Borsasına giren 2’nci kuruluş GİFA INC oldu.


GİFA, ABD Borsasında

GİFA’dan olağanüstü başarı. ABD Borsasındaki tek türk şirket olan  TÜRKCELL’den 15 yıl sonra ABD Borsasına giren 2’nci kuruluş GİFA INC oldu.

Borsa uzmanlarından övgü

GİFA INC’nin Finas piyasasındaki başarılı performansı ABD Borsasına girişiyle zirve yaptı. Dün itibarıyla resmen ABD Borsasında yer alan GİFA INC’nin bu başarısı karşısında  ABD Borsa uzmanları, GİFA’nin finas piyasasındaki başarılarından övgüyle söz ederken, GİFA’nın borsaya en yüksek seviyeden girmesinin şirketin piyasadaki başarılı işlerinden kaynaklandığını vurguladı.

“Hisseler en üst seviyede işlem görecek”

Uzmanlar bu seviyede borsada yer almayı başaran bir kuruluşun hisselerin en üst seviyede işlem göreceğini vurguladı.

Kısa: Azmin zaferi

GİFA INC Başkanı Yusuf Kısa, şirket olarak Amerikan Borsasında yer almalarının azim ve kararlı çalışmanın ürünü olduğunu vurguladı. Kısa, “GİFA özellikle Ortadoğu’da finas anlamında çok önemli işlere imza atmış bir kurum. ABD Borsası bizim yaptığımız başarılı işlerin bir yerde taçlanması anlamına gelmektedir. Biz şirket olarak hedeflerimiz çerçevesinde yolumuzu kararlıkla yürümeye devam edeceğiz. Bu başarı ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.