2019 Makyaj Trendleri

Ahmet İKİDERELİ Odyssey Club, eğlence hayatına yön vermeye devam ediyor. Odyssey Club’da geçtiğimiz hafta sonu kabin başında mekanın daimi Dj'leri yer alırken, dansçı kızlar da ritmin bir an düşürmedi.


2019 Makyaj Trendleri

İşte 2019 ilkbahar-yaz defilelerinin en farklı ve en çok konuşulan makyaj trendleri ve bu görünümlere sahip olmanıza yardımcı olacak makyaj ürünleri;

Kirpik Diplerinde Durmak İstemeyen Eyeliner

Belli belirsiz hafif bir rimelden başka hiçbir makyaj ürünü kullanılmadan yaratılan bu görünümde, kirpik dipleri boyunca çekilen ince ve uzun kuyruklu eyelinerların yerini, yarım çekilmiş veya göz ovalinin farklı bölgelerine uygulanmış siyah ve hatta beyaz çizgiler almış durumda.

Deneysel Sürülen Farlar

Pürüzsüz bir cilt görünümü veren ten makyajı dışında, neredeyse hiç yapılmamış makyajı tamamlayan neon veya pastel farlar, farklı sürülme tarzlarıyla tüm açığı kapatacak gibi duruyor.

Alt Kirpikleri Birbirine Yapıştıran Rimel

Ciltte yine rimel dışında ön plana çıkan başka renkli bir malzeme kullanılmamış. Ancak bu sene ayrık kirpiklerin aksine, özellikle birbirine yapıştırılmış bol rimelli üst ve alt kirpikler göreceğiz.

Sadece Ruj

Doğal ten makyajının tek canlandırıcısı olarak mat, parlak, neon, pastel farketmeksizin; ruj.

Tüm Görünümlerin Bazını Oluşturan; Pürüzsüz Ten

Ten makyajında; kusurları kapatırken kendi teniniz gibi görünerek cildinize uyum sağlayacak bir fondötenin üzerine doğal güneş bronzluğu oluşan bölgelere (alnınız, burun kenarları, göz kapağınız ve elmacık kemikleri gibi) belli belirsiz gölgelendirmeler yapacak doğal bir bronzlaştırıcı seçmelisiniz.