Ezel Demir'e haciz kararı

Gifa Holding Yönetim Kurulu Bakanı Yusuf Kısa’ya 2008 yılında 3 tane ipotekli araba satarak dolandıran Ezel Demir’in alınan mahkeme kararı sonucu bugüne kadar hiçbir ödeme yapmamış olmasına karşılık tüm arabalarına haciz kararı çıktı


 Ezel Demir'e  haciz kararı

Yeni Bakış 

 

Gifa Holding Yönetim Kurulu Bakanı Yusuf Kısa’ya 2008 yılında 3 tane ipotekli araba satarak dolandıran Ezel Demir’in tüm arabalarına 10 Mart 2020 tarihinde haciz çıktı. Ezel Demir, şahsına ait olan arabalarını eşinin adına yaptırmış olsa da bu durum kendini mal kaçırmaktan kurtaramadı. Ezel Demir’in tüm araçlarına haciz kararı çıktı. 

Elde edilen bilgiye göre, kamu kurumlarının 27 Mart’a kadar kapalı olmasını ve bu süreye kadar kimsenin araştırma yapamayacak olmasını fırsat bilen Demir’in şu sıralarda birilerini dolandırmak için atağa geçtiği öğrenildi.  

Ezel Demir’in son günlerde sosyal medya üzerinden söz konusu arabaları satmaya çalıştığı görülüyor. Vatandaşların haciz çıkan araçları almaması konusunda dikkatli olması gerekiyor. Ezel Demir’e borcuna karşılık haciz çıkan ve satmaya çalıştığı araçlar şunlar: 

RY 895 Nissan Note araç

RM 676 Suzuki Adres motor 

RB 545 Honda motor 

LR 724 BMW araç 

LJ 832 Suzuki araç 

FS 173 Reno araç

EE 608 Suzuki motor 

ED 866 Fiat Siena araç