Saraçoğlu İngilizleri de dolandırdı

Yeni Bakış Gazetesi’nde yayınlanan “Saraçoğlu’ndan bitmeyen vurgunlar” başlıklı haberimizin ardından gazetemize gelen telefonlar susmuyor. İngiliz vatandaşlardan gelen birçok telefonda, müteahhit Orhun Saraçoğlu’nun, onlarca İngiliz vatandaşını da dolandırdığı belirtiliyor. Gazetemize konuşan Lee James Price isimli bir İngiliz vatandaşının yetkili vekili İzzet Gilanlıoğlu, Price’in Saraçoğlu’ndan ev satın aldığını, ancak tapusunu hala alamadığını ifade ederek, Saraçoğlu’na dava açtığını b


Saraçoğlu İngilizleri de dolandırdı

Yeni Bakış

Yeni Bakış Gazetesi’nde dün yayınlanan “Saraçoğlu’ndan bitmeyen vurgunlar” başlıklı haberimizin ardından gazetemize gelen telefonlar susmuyor. İngiliz vatandaşlardan gelen birçok telefonda, müteahhit Orhun Saraçoğlu’nun, 100'e yakın İngiliz vatandaşını da dolandırdığı belirtiliyor. Gazetemize konuşan İngiliz uyruklu  Lee James Price isimli bir İngiliz vatandaşının yetkili vekili İzzet Gilanlıoğlu,  Price’in Saraçoğlu’nun ağına yakalandığını ve bu Saraçoğlu’na dava açtığını belirtti.

 

“Şirket ismini değiştirerek yabancı uyrukluları dolandırıyor”

Sarkom Şirketi’nin direktörünün Orhun Saraçoğlu olduğu ve sattığı malların üzerine onlarca ara emri olmasına rağmen dolandırmak maksatlı yabancı uyruklulara sattığı tespit edildi. Yüzlerce kişiyi mağdur eden Saraçoğlu’nun şirket ismini Oscorp Finance LTD. olarak değiştirerek, müteahhitlik yapmaya ve alıcıları dolandırmaya devam ettiği öğrenildi.  İnşaat encümenine de üye olmayan Saraçoğlu’nun kaçak ve denetimsiz inşaatlar yapmayı sürdürdüğü ifade edildi.