Karantinadakilerin morali Neco

Karantinadakilerin morali Neco

Editor: Yeni Bakış Web Editör 2
25 Mart 2020 - 10:00

Ülkemize yurt dışından geldikleri için 14 günlük zorunlu karantinada tutulan vatandaşlarımızın moralini yüksek tutmak için toplumumuz elini taşın altına koymaya devam ediyor.

Spinning eğitmeni Necmi Hoca da kişisel instagram hesabından yaptığı canlı yayınlarla toplumumuzun evde spor yapıp formunu korumasını ve zinde kalmasını sağlamaya çalışıyor. 

Necmi Hoca’nın dünkü yayını ise çok özel oldu. Karantina altında bulunan vatandaşlarımıza da ulaşan Necmi Hoca, çeşitli otellerde bulunan bu vatandaşlarımızın moralini yükseltmek adına onlar için özel bir yayın yaptı. 

Katılımın oldukça fazla olduğu bu özel yayında vatandaşlarımız hem sporunu yaptı hem de eğlenceli dakikalar geçirerek moral depoladı. 

Necmi Hoca, böylesine zorlu bir dönemde herkesin toplumun moralini yüksek tutmak adına bir şeyler yapması gerektiğine dikkat çekerek kendisinin de bunda en ufak bir faydası olduysa mutluluk duyacağını ifade etti. Necmi Hoca, karantinadaki vatandaşlarımız ve spinningciler için bu özel yayınlarını sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tatar: Bazı Yerlerin Açılması Değerlendirilecektir Ama Önce Sağlık
Tatar: Bazı Yerlerin Açılması Değerlendirilecektir Ama Önce...
İçişleri Bakanlığı’ndan Önemli Duyuru
İçişleri Bakanlığı’ndan Önemli Duyuru