Kısa: Devlet ev ödevini yapmıyor

Kısa: Devlet ev ödevini yapmıyor

Gifa Holding’in ihtiyaçlı vatandaşlara yönelik düzenli olarak yaptığı gıda yardımları gelişerek devam ediyor

Editor: Sılay Taşkan
14 Ağustos 2017 - 09:24 - Güncelleme: 25 Aralık 2020 - 18:17
Reklam

Gifa Holding’in ihtiyaçlı vatandaşlara yönelik düzenli olarak yaptığı gıda yardımları gelişerek devam ediyor.

 

Yardımlar Karpaz ve Mağusa’da vatandaşa ulaştırıldı

 Bu çerçevede Karpaz bölgesinde Sazlı köy, Yedi konuk,Gelincik, Mersinlik, Boltaş ve Kaplıca’da vatandaşlara yardım paketleri dağıtıldı. Yardım paketleri Gazimağusa’ın Maraş bölgesinde ise Veyseller, Anadolu, Çorap Fabrikası, Harika, Antalyalılar ve Canbulat mahallelerinde ihtiyaçlı vatandaşlara ulaştırıldı.

 

Kısa: Sosyal devletin gerekliliği yerine getirilmiyor

Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa, yaklaşık bir yıldan beri firma olarak ihtiyaçlı vatandaşa yaptıkları gıda yardımlarını ülkenin hemen hemen her bölgesine ulaştırmak hedefiyle yola çıktıklarını belirterek, “Amacımız geçim sıkıntısı çeken vatandaşımıza bir nebze olsun yardım eli uzatmaktır” dedi. Ülkenin özellikle ekonomik anlamda zor ve sıkıntılı günler geçirdiğine dikkat çeken Kısa, “Sosyal devlet anlayışında bir devlet vatandaşının sağlığından eğitimine kadar yaşam standartlarını düşünmekle yükümlüdür, ancak bizim gibi gelişmemiş veya o anlayışın yerleşmediği ülkelerde ise hükümet edenler vatandaşı değil de kendi yandaş ve çıkar gruplarını düşünmektedir” diye konuştu.

 

“Kurban bayramı öncesi yardımlar artarak sürecek”

Kısa, yaklaşan Kurban bayramı öncesi vatandaşa biraz nefes aldırmak adına yardımların artarak süreceğine işaret etti ve “Ülkesini ve insanını seven değerli iş adamlarımız da bu kervana katılsın” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“KUŞ UÇSA  RAPOR EDİLECEK”
“KUŞ UÇSA RAPOR EDİLECEK”
"Yıkım paketini kabul etmiyoruz"