Kız arkadaşını ciddi şekilde darp etti

Kız arkadaşını ciddi şekilde darp etti

Serdarlı köyünde tartıştığı kız arkadaşını ciddi şekilde darp eden Kemal Çağan tutuklanarak Mağusa Kaza Mahkemesine çıkarıldı…

Editor: YeniBakış Editör
26 Ocak 2022 - 17:02 - Güncelleme: 27 Ocak 2022 - 10:42
Reklam

Gamze PİR BAYKUR

 

Serdarlı köyünde tartıştığı kız arkadaşını ciddi şekilde darp eden Kemal Çağan şikayet üzerine tutuklandı. Şikayet üzerine tutuklanan zanlı Çağan “Ciddi darp” suçuyla ilgili olarak dün Mağusa Kaza Mahkemesine çıkarılarak teminata bağlandı.

 

Tekme tokat dövdü

Meselenin tahkikat memuru, zanlı Kemal Çağan’ın 24 Ocak 2022 tarihinde Serdarlı’da evinin salon kısmında ailevi nedenlerden dolayı kız arkadaşı ile tartıştığını söyledi. Tahkikat memuru, zanlının, çıkan tartışma neticesinde kız arkadaşının yüzüne ve vücudunun muhtelif yerlerine elleri ve ayakları ile vurmak suretiyle ciddi şekilde darp ettiğini açıkladı. Şikayetin polise 25 Ocak 2022 tarihinde yapıldığını söyleyen tahkikat memuru, zanlının 26 Ocak 2022 tarihinde tespit edilerek derdest emri gereği tutuklandığını kaydetti. Tahkikat memuru, mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını ifade ederek, zanlının uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

 

Teminata bağlandı

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Mine Gündüz, zanlı Kemal Çağan’ın kimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konularak KKTC dışına çıkışının men edilmesine, 5 bin TL nakdi teminat ödemesine, 1 KKTC vatandaşının 50 bin TL şahsi kefalet senedi imza etmesine ve zanlının haftada 1 gün en yakın polis karakoluna giderek ispatı vücutta bulunmasına emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akaryakıta zam geliyor
Akaryakıta zam geliyor
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası