KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nden Özdemir’e eleştiri

KKTC Fenerbahçeliler Derneği’nden Özdemir’e eleştiri

Editor: Yeni Bakış Web Editör 2
09 Haziran 2020 - 04:45

KKTC Fenerbahçeliler Derneğinde Toykan Özdamar başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulu, Fenerbahçe hakkındaki açıklamaları nedeniyle Türkiye’de sert eleştiriler alan TFF Başkanı Nihat Özdemir’e yönelik bir eleştiri mektubu yazdı.

KKTC Fenerbahçeliler Derneğinde Toykan Özdamar başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulu, Fenerbahçe hakkındaki açıklamaları nedeniyle Türkiye’de sert eleştiriler alan Türkiye Futbol Federasyon (TFF) Başkanı Nihat Özdemir’e yönelik bir mektup yazdı.

KKTC Fenerbahçeliler Derneğinin, Nihat Özdemir’i eleştiren açıklaması şöyle:

“17 yıl süre ile görev aldığınız kulübümüzde Fenerbahçe Başkanvekilliği gibi onursal bir görevi de yerine getirmiş, şike kumpasını bire bir yaşamış biri olarak yaptığınız açıklamalar camiamızda olduğu gibi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'indeki Fenerbahçeliler arasında da infial yaratmış bizleri de derinden yaralamıştır. 

O dönemi birebir yaşamış, uğradığımız haksızlıkları çok iyi bilen biri olarak hangi akla hizmet bu açıklamaları yaptığınızı sorgulamak yerine, kime ve neye hizmet ettiğinizin hala devam eden bu kumpasın neresinde rol aldığınızın merakı içerisindeyiz.  Başkanımız Ali Koç'un ve milyonlarca Fenerbahçelinin sorduğu ve halen yanıtını beklediği soruyu bir de Kıbrıslı Fenerbahçeliler olarak size biz yöneltiyoruz. "2010-2011sezonu şampiyonu kimdir? "


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bu Tatbikat Provokatif Askeri Bir Hamledir"
Güney'de 13 yeni vaka
Güney'de 13 yeni vaka