Kocareis Bungalow

Kocareis Bungalow

Editor: Süperadmin
10 Ocak 2021 - 08:54
Reklam

Yeniboğaziçi Gazi Mağusa bölgesinde bulunan Kocareis Bunglow 1984  yılından beri turizm dalında faaliyet göstermektedir.

Bir aile işletmesi olan mekan Cemile Kocareis ve Destine Kocareis  adlı kız kardeşler tarafından çalıştırılmaktadır. Baba Kocareis ise onlara her zaman bilgi ve tecrübeleriyle yardımcı olmaktadır.

30 Bungalow’lu mekan  kış sezonunda oda-kahvaltı, yaz sezonunda ise sadece konaklama konseptiyle çalışmaktadır.

Pandemi öncesinde İsviçre, Avusturya ve Alman’yadan misafir ağırlayan mekan pandemi aylarında yerli halkın ilgisinden memnun kaldığını dile getirmiştir.

Özellikle yaz aylarında yerli halkın yıllardan beri buraya gelmeyi alışkanlık haline getirdikleri bir mekan olduğunu dile getiren Kocareis kızkardeşler,  bölgedeki en büyük sıkıntının yabancı turistler açısından ulaşım sorunu olduğunu dile getirmiştir.

Mekan olarak nişan, düğün ve balo organizasyonlarına ev sahipliği yapmakta olan işletme sahipleri kendileri için en büyük avantajın yıllardır hep ayni kişilerin yanlarında çalışmakta olduğudur.

Sözlerinin sonunda İç Turizm açısından memnunluklarını dile getirirken, Bakanlıkça dış turizm için daha detaylı  bir pazarlama yapılmasına dikkat çekerek, bilet fiyatlarındaki artışa  da ivedilikle çözüm getirilmesi gerekliliğini vurgulamıştırlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Enkaz altından “Beni kurtarın” çığlıkları
Enkaz altından “Beni kurtarın” çığlıkları
Eğitim bakanı ve aileler Adıyaman'a gidiyor
Eğitim bakanı ve aileler Adıyaman'a gidiyor