Lefkoşa,Çatalköy ve İskelede hırsızlık olayları

Lefkoşa,Çatalköy ve İskelede hırsızlık olayları

Editor: YeniBakış Editör
18 Eylül 2021 - 14:03
Reklam

Lefkoşa Sanayi bölgesinde, 2020-2021 yılları arasında, oto yedek parça satışı yapan bir işyerinde çalışan M.D.’nin (E-48) iş yerine ait muhtelif oto yedek parçaları ile makinist el aletlerini çaldığı tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı. 


Çatalköy’de faaliyet gösteren bir markette kasiyer olarak çalışan F.B.Ç.’nin (K-20) ürün satışı sonrası müşterilerden temin ettiği toplam 801 TL nakit parayı tasarrufuna geçirdiği tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı. 


İskele’de faaliyet gösteren bir inşaat şirketinde 2018-2021 yılları, Ocak- Eylül ayları arasında, teknisyen olarak çalışan D.Ş.’nin (E-29) şirkete ait 3 adet bisikleti, 8 adet su motorunu, 1 adet gazocağını, 5 paket fayansı, 3 adet boyayı, 2 adet alüminyum elektrik sayacı dolabını, 6 adet plastik sandalyeyi, 1 adet krikoyu, el arabasını, ilaçlama pompasını, piknik masasını, televizyonu, fayans kesme makinesini, kaynak makinesini, uzatma kablosunu, alüminyum merdiveni, demir kesme makasını, budama el makasını, baltayı, balyozu, çapayı ve tırmığı çaldığı tespit edildi. 
Mesele ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturma sonucu bahse konu şahsın 2021 yılı, Şubat-Temmuz ayları arasında, yine aynı şirket binaları içerisinden 2 adet klimayı ve 1 adet bisikleti çaldığı tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı. Hırsızlık olayları ile ilgili başlatılan soruşturmalar devam ediyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı