LTB’den Çocuklara Özel Sosyal Medya Programı

LTB’den Çocuklara Özel Sosyal Medya Programı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) her yıl olduğu gibi bu yılda ara yıl tatiline giren çocuklar için özel bir program hazırladığını açıkladı.

Editor: Yeni Bakış
13 Ocak 2021 - 11:27
Reklam

LTB’den yapılan açıklamaya göre, LTB tarafından hazırlanan sosyal medya programı 13 ile 17 Ocak tarihleri arasında LTB Facebook ve LTB Youtube hesaplarından çocuklar ile buluşacak. 13-17  Ocak tarihlerinde yayınlanacak sesli kitaplar ile 15 Ocak tarihinde sunulacak Minnoşlar Kukla Oyunu  LTB hesaplarının yanı sıra Lefkoşa Belediye Tiyatrosu hesabından da yayınlanacak.

17 Ocak Pazar günü yayınlanacak Lefkoşa Belediye Orkestrası ile Orkestrayı tanıyorum videosu da LTB hesaplarının yanı sıra Lefkoşa Belediye Orkestrası’nın hesabından da yayınlanacak.

5 gün sürecek program şu şekilde:

“13 Ocak Çarşamba saat 17:00’da Sesli Kitap – Asu Demircioğlu - Tombik Ayı Uyuyunca, 14 Ocak Perşembe saat 17:00 Sesli Kitap – Cem Aykut -  Küçük Vahşi At, 15 Ocak Cuma saat 12:30 Lefkoşa Belediye Tiyatrosu ile Minnoşlar Kukla Oyunu, 17:00  Sesli Kitap – Hatice Tezcan – İyi Uyukular Arkadaşlar,  16 Ocak Cumartesi saat 17:00 Sesli Kitap – İzel Seylani – Çizmeli Kedi, 17 Ocak Pazar saat  12:30 Lefkoşa Belediye Orkestrası ile Orkestrayı Tanıyalım, 17:00’da  ise Sesli Kitap – Cem Aykut -  Bay Sivri Bayan Küt. “             


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Alınan kararlar okullarda kaos yarattı”
“Alınan kararlar okullarda kaos yarattı”
"Dozerle gömdüler… Bu saatten sonra yere batsın memleketiniz!"