"Neden benimle cinsel ilişkiye girmiyorsun?" diye sordu,...

"Neden benimle cinsel ilişkiye girmiyorsun?" diye sordu, dayak yedi

Mağusa’da, Sudan uyruklu Mohamed Mahmoud Elmusharaf Mukhtar, birlikte yaşadığı kız arkadaşını ciddi şekilde darp edip ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı

Editor: YeniBakış Editör
06 Mayıs 2021 - 14:44 - Güncelleme: 06 Mayıs 2021 - 15:21
Reklam

Gamze PİR BAYKUR

 

Mağusa’da, Sudan uyruklu Mohamed Mahmoud Elmusharaf Mukhtar, birlikte yaşadığı kız arkadaşını kemerle ciddi şekilde darp edip ölümle tehdit ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Kız arkadaşının şikayeti üzerine tutuklanan zanlı Mukhtar, “Ciddi darp” ve “Şiddet tehdidi” suçlarıyla ilgili olarak Mağusa Kaza Mahkemesine çıkarılarak tutuksuz yargılanmak üzere teminata bağlandı.

 

“Neden benimle cinsel ilişkiye girmiyorsun?” diye sordu, dayak yedi

Meselenin tahkikat memuru Mehmet Emin Doğan, zanlı Mohamed Mahmoud Elmusharaf Mukhtar’ın 5 Mayıs 2021 tarihinde Mağusa’da birlikte yaşadığı kız arkadaşının kendisine “Neden benimle cinsel ilişkiye girmiyorsun ve devamlı mastürbasyon yapıyorsun?” diye soru sorduğu gerekçesiyle müştekinin yüzüne bir tokat attıktan sonra yatak odasında kendisine ait kemer ile müştekinin vücudunun muhtelif yerlerine devamlı suretle vurup ciddi şekilde darp ettiğini açıkladı. Akabinde zanlının, müştekinin kendisine olayı polise bildirip kendisini şikayet edeceğini söylemesi üzerine müştekiye hitaben “Eğer beni polise şikayet edersen seni öldürürüm. Benim param var, tanıdıklarım var” diyerek şiddet tehdidinde bulunduğunu belirten doğan, zanlının ayni gün tespit edilerek tutuklandığını kaydetti. Doğan, mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını ifade ederek, zanlının uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

 

Teminata bağlandı

Mağusa Kaza Mahkemesi Kıdemli Yargıcı Çiğdem Güzeler, zanlı Mohamed Mahmoud Elmusharaf Mukhtar’ın kimlik, pasaport ve seyahat belgelerine el konularak KKTC dışına çıkışının men edilmesine, 5 bin TL nakdi teminat ödemesine ve haftada 1 gün en yakın polis karakoluna giderek ispatı vücutta bulunmasına emir verdi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gazzık gibi zam!
Gazzık gibi zam!
Sezgin Baran Korkmaz için iade süreci başladı
Sezgin Baran Korkmaz için iade süreci başladı