Pantolonsuz misafir

Pantolonsuz misafir

Dünyanın en güvenli ülkesi KKTC’de bir vatandaş sabah 05.00’te evinde yarı çıplak birisini yakaladı

Editor: YeniBakış Editör
23 Ocak 2022 - 11:16 - Güncelleme: 23 Ocak 2022 - 11:22
Reklam

 

Eskiden TV’lerden veya gazetelerden başka ülkelerde meydana gelen tuhaf haberleri okur gülerdik. Ancak son dönemlerde bu tarz tuhaf haberler ülkemizde de meydana gelmeye başladı.

Lefkoşa Surlariçi Bölgesi Karababa B Sokakta ikamet eden Gökhan Çolak isimli vatandaş, yatağında olduğu bir sırada yan odadan gelen sesler nedeniyle kalkarak sesin geldiği yere gittiğinde çok ilginç bir görüntü ile karşılaştı. Gökhan Çolak, evinde yarı çıplak dolaşan bir kişinin evinde dolaştığını gördü. Çolak, olayın ardından polisi arayarak pantolonsuz misafiri polise teslim etti.

 

 

 

Varan 2

 

Geçtiğimiz aylarda Girne'nin göbeğinde gündüz vakti çırılçıplak dolaşan şahsın ardından Alsancak’ta da bir kişi yarı çıplak bir vaziyette yol kenarında yürürken görüntülendi

 

 

 

Kendinden geçti

 

 

 

Geçtiğimiz akşam Alsancak bölgesinde çekilen ve sosyal medyada yayınlanan bu görüntü büyük şaşkınlık yarattı. Yarı çıplak bir vaziyette yol kenarında yürüyen bir şahıs ne yanından geçen araçlara aldırış etti ne de arkasına dayanacak kadar yanaşan aracı fark etti. Bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda da Girne’de bir şahıs çırılçıplak dolaşmış ve görüntüleri de sosyal medyada paylaşılmıştı.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akaryakıta zam geliyor
Akaryakıta zam geliyor
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası
Polisin tutuklu kadınla hücrede ilişkiye girdi iddiası