Sanal Bet baronlarına oturma izni!

Sanal Bet baronlarına oturma izni!

Editor: Süperadmin
16 Ağustos 2022 - 09:29
Reklam

İçişleri Bakanı’nın 77 kişinin ülkeye girişini yasakladığı, ancak daha önce KKTC’de sanal bet baronu olan ve şu anda Türkiye’de cezaevinde bulunan baronun kardeşinin KKTC’de sanal bet işlerini en üst seviyede yürüttüğü belirtiliyor. İçişleri Bakanı yeni sanal bet baronuna oturma iznini uzatırken niye bu kişinin deport edilmediği merak konusu oldu. Bu kişinin bazı bakanlarla arasının iyi olduğu, deniz kenarında restoranı da bulunan bu kişiye Turizm Bakanının sabahın üçüne kadar müzik izni verdiği de biliniyor. Söz konusu bu kişinin İçişleri Bakanı tarafından oturma izninin de sürekli uzatıldığı öğrenildi. Marc Buddle’nin ardından 77 kişinin de ülkeye girişinin yasaklanmasının ardından şimdi gözler KKTC’de oturma izni ile sanal bet işleten baronlara döndü

 

Yeni Bakış

İçişleri Bakanı Öztürkler’in  organize suç örgütleri ile adı anılan kişilerin ülkeye girişlerini yasakladığı belirtildi. İçişleri Bakanı Ziya Öztürkler’in imzası ile 5 Ağustos 2022 tarihinde Polis Genel Müdürlüğü’ne resmi talimat verildiği, organize suç örgütleri, sanal bahis çeteleri ve çeşitli suçlarla adı anılan 77 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının KKTC’ye girişinin yasaklandığı ifade ediliyor. Söz konusu 77 kişinin ismi ise merak konusu oldu. İçişleri Bakanlığının  77 kişinin ismini neden açıklamadığı merak ediliyor. Ülkeye girişi yasaklanan isimler arasında, Sarallar, Söylemezler ve Ulucanlar gibi isimlerin olduğu konuşuluyor. İçişleri Bakanlığı’nın  77 kişinin ismini neden açıklamadığı merak ediliyor. Hatırlancağı üzere Bakan Öztürkler’in talimatıyla Avustralya'da aranan Mark Buddle, KKTC’den deport edilmiş, önce Türkiye’ye oradan da ülkesine iade edilmişti.

Sanal Bet baronlarına oturma izni!

İçişleri Bakanı’nın 77 kişinin ülkeye girişini yasakladığı, ancak daha önce KKTC’de sanal bet baronu olan ve şu anda Türkiye’de cezaevinde bulunan baronun kardeşinin KKTC’de sanal bet işlerini en üst seviyede yürüttüğü belirtiliyor. İçişleri Bakanı yeni sanal bet baronuna oturma iznini uzatırken niye bu kişinin deport edilmediği merak konusu oldu. Bu kişinin bazı bakanlarla arasının iyi olduğu, deniz kenarında restoranı da bulunan bu kişiye Turizm Bakanının sabahın üçüne kadar müzik izni verdiği de biliniyor. Söz konusu bu kişinin İçişleri Bakanı tarafından oturma izninin de sürekli uzatıldığı öğrenildi. Marc Buddle’nin ardından 77 kişinin de ülkeye girişinin yasaklanmasının ardından şimdi gözler KKTC’de oturma izni ile sanal bet işleten baronlara döndü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Açlık sınırı 9 bin 841 TL
Açlık sınırı 9 bin 841 TL
PROTESTO ETTİ CEZAEVİNE GİRDİ
PROTESTO ETTİ CEZAEVİNE GİRDİ