Sergiler gösterime sunuldu

Sergiler gösterime sunuldu

Kazakistanlı sanatçı Daurenbek Beknazarov’a ait 21 eser ile Bahrom İsmatov’a ait 22 eserden oluşan iki ayrı kişisel resim sergisi Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy tarafından açıldı

Editor: Yeni Bakış Editör 2
27 Aralık 2019 - 10:10

Kazakistanlı sanatçı Daurenbek Beknazarov’a ait 21 eser ile Bahrom İsmatov’a ait 22 eserden oluşan iki ayrı kişisel resim sergisi Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy tarafından açıldı.  Yakın Doğu Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, açılışa Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy, Yakın Doğu Üniversitesi Kurucu Rektörü Dr. Suat İ. Günsel, rektör yardımcıları, enstitü müdürleri, dekanlar, öğretim elemanları, sanatçılar ve davetliler katıldı.

Sanatçılara gümüş anahtar ve dogdurbek ödülü takdim edildi
Konuşmaların ardından Ekonomi ve Enerji Bakanı Hasan Taçoy tarafından Bahrom İsmatov’a Kırgızistanlı Devlet Sanatçısı Dogdurbek Nurgaziev’in anısına gelecek vaat eden genç sanatçılara verilen Alasya Ödülleri kapsamında “Dogdurbek Nurgaziev” ödülü ile Kazakistanlı sanatçı Daurenbek Beknazarov’a gümüş anahtar onur ödülü takdim edildi.   Sergiler, 3 Ocak 2020 tarihine kadar hafta içi 08.00-16.00 saatleri arasında Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi sergi salonunda ziyaret edilebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Temiz siyaset bu mu HP?
Temiz siyaset bu mu HP?
Soygun zanlıları tutuklu yargılanacak
Soygun zanlıları tutuklu yargılanacak