Sertoğlu’ndan sağlıkçılara teşekkür

Sertoğlu’ndan sağlıkçılara teşekkür

Editor: Yeni Bakış Web Editör 2
09 Haziran 2020 - 04:40

Hasan Sertoğlu, Covid-19 testlerini yapan Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli ile testlerimizi yapan tüm sağlık çalışanlarına, yaptığı açıklamayla teşekkür ettiKıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) başkanı Hasan Sertoğlu, Covid-19 testlerini yapan Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli ile testlerimizi yapan tüm sağlık çalışanlarına, yaptığı açıklamayla teşekkür etti.

Hasan Sertoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Değerli spor camiası; ülkemizin geçirdiği zor günlerin ardından ligimizin başlangıç tarihini geçtiğimiz hafta sizlerle paylaştık. Bugüne kadar gelen sürede yoğun çalışmalar ve uğraşlar verdik. 

Geçtiğimiz Perşembe ve Cuma günü de K-Pet Süper Lig ve K-Pet 1.Lig’de mücadele eden tüm kulüplerimizin; futbolcu, teknik direktör, yönetici ve kulüp personeli ile tüm futbol hakemlerimizin Covid-19 testlerini yaptırdık. Yapılan tüm testlerimizin negatif çıkması bizleri sevindirmiştir. 

Dün itibariyle futbol kulüplerimizin hazırlık maçları da başladı ve kulüplerimiz kalan 8 haftayı tamamlamak için çalışmalarına hız verdi.

Bu süreçte bizlerin yanında olan Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli ile testlerimizi yapan tüm sağlık çalışanlarına şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Altyapı hazır değil"
"Denetimsiz özgürlük"