Sokak ortasında kavga ettiler

Sokak ortasında kavga ettiler

Mağusa’da kavga eden 4 kişi tutuklanarak dün Mağusa Kaza Mahkemesine çıkarıldı…

Editor: Süperadmin
19 Eylül 2021 - 10:25
Reklam

Gamze PİR BAYKUR

Mağusa’da apartmana giriş konusunda çıkan tartışma kavgaya döndü. Sokak ortasında kavga eden Abdallah Ghareeb, Mohammed Ghareeb, Jafar Omah Adeh ve Mehmet Yazıcı’nın kavgası ise poliste son buldu. “Kavga”, “Sarhoşluk”, “Rahatızlık” ve “Sokağa çıkma yasağını ihlal” etme suçlarıyla ilgili olarak dün Mağusa Kaza Mahkemesinde nöbetçi yargıç huzuruna çıkarılan zanlılar aleyhinde 3’er günlük tutukluluk süresi temin edilirken, kavgaya karıştığı tespit edilen zanlılar ise aranıyor.

Apartmana giriş konusu yüzünden tartıştılar

Meselenin tahkikat memuru Halil Metin, zanlı Abdallah Ghareeb, Mohammed Ghareeb ve Jafar Omah Adeh ve Mehmet Yazıcı’nın 18 Eylül 2021 tarihinde saat 01:00’de Mağusa’da Sakarya bölgesinde umumi bir yer olan asfalt yol içerisinde apartmana giriş konusunda tartıştıklarını belirtti. Tartışma neticesinde bir taraf olan zanlı Abdallah Ghareeb, Mohammed Ghareeb ve Jafar Omah Adeh ile diğer taraf olan ve 276 promil alkol tesiri altına olan zanlı Mehmet Yazıcı’nın birbirlerinin vücutlarına elleri ve ayaklarıyla vurmak suretiyle kavga ettiklerini kaydeden Metin, zanlıların tutuklandığını açıkladı. Metin, zanlıların beyanları ve yapılan soruşturma doğrultusunda kavgaya karışan kişilerin olduğunun tespit edildiğini belirterek, konu kişilerin arandığını söyledi. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını ifade eden Metin, zanlıların 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

Tutuklu kalacaklar

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Gülay Uğur, zanlı Abdallah Ghareeb, Mohammed Ghareeb, Jafar Omah Adeh ve Mehmet Yazıcı’nın tahkikat maksatları bakımından 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarına emir verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Tutuklu sayısı 5'e çıktı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı
Bahar Saner boşanma haberini yalanladı