SOYALAN’IN TACİZİ BİTMİYOR!

SOYALAN’IN TACİZİ BİTMİYOR!

Bir süre önce Yeni Bakış web TV’nin kamerasını bahane bularak Yeni Bakış Gazetesini basan polis, bu sabah da Gifa Holding’e baskın düzenledi

Editor: YeniBakış Editör
07 Temmuz 2021 - 13:08
Reklam

Yeni Bakış

Bir süre önce Yeni Bakış web TV’nin kamerasını bahane bularak Yeni Bakış Gazetesini basan polis, bu sabah da Gifa Holding’e baskın düzenledi. Yaklaşık 10 polis mensubu binaya girerek arama yaptı. Gifa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Kısa, yaptığı açıklamada, polisin sürekli olarak çeşitli bahanelerle şirketlerinin polis tarafından tacize uğradığını ifade ederek, bu konuda hem şahıs olarak hem de şirket olarak rencide olduklarını söyledi. Kısa, polis tarafından yapılan bu tacizin artık son bulması gerektiğini ifade ederek, PGM Müdürü Ahmet Soyalan’ı istifaya davet etti.

 

Kısa: Yasa dışı bir faaliyet varsa açıklasınlar

Kısa, şirketlerinin bir yasa dışı faaliyeti varsa polisin çıkıp bu konuda açıklama yapmasını istediğini belirtti. Kısa, ülkede o kadar çok yasa dışılık varken kılını kıpırdatmayan polisin sürekli bir bahaneyle binaya girip çalışanlar üzerinde huzursuzluk yaratmasının kabul edilebilir olmadığını söyledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Haspolat Ağıllar bölgesinde evinde ölü olarak bulundu
Haspolat Ağıllar bölgesinde evinde ölü olarak bulundu
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından duyuru!
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından duyuru!