“Türkiye’ye yaptırım uygulanmalı”

“Türkiye’ye yaptırım uygulanmalı”

Rum Lider Anastasiadis ile bir araya gelen Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Türkiye’ye yaptırım uygulanması gerektiğini savundu

Editor: Süperadmin
24 Temmuz 2020 - 06:16

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, doğu Akdeniz ile ilgili skandal bir açıklama yaptı. Macron, "Akdeniz'in doğusundaki güvenliği özellikle Türkiye olmak üzere diğer aktörlere bırakmak çok ciddi bir hata olur" dedi. Macron ayrıca doğu Akdeniz'de "kuralları ihlal edenlere" yaptırım uygulanması gerektiğini de dile getirdi.

Akdeniz’in doğusunda yaşanan sondaj gerilimi devam ederken Fransa’dan skandal bir açıklama geldi… Fransa’da Güney Kıbrıs lideri Nikos Anastasiades ile bir araya gelen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, gündemi değerlendirerek Türkiye’ye saldırıda bulundu.

Reuters haber ajansının “son dakika gelişmesi” şeklinde servis ettiği haberde Macron’un Akdeniz’in doğusundaki gerilimin sorumlusu olarak Türkiye’yi gösterdiği belirtildi.

Macron, “Akdeniz’in doğusundaki güvenliği özellikle Türkiye olmak üzere diğer aktörlere bırakmak çok ciddi bir hata olur” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Taksicilerin korsan isyanı
Taksicilerin korsan isyanı
Güneyde  1 can kaybı 25 yeni vaka
Güneyde 1 can kaybı 25 yeni vaka